USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 5 7 0 (+440)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Очільника ДСНС Крука звільняють з посади. Що сталося?

Наразі виконання обов’язків голови ДСНС поклали на заступника Крука Володимира Демчука
Крук
Сергій Крук
Джерело: відкриті джерела

Голову Державної служби з надзвичайних ситуацій України Сергія Крука звільняють з посади. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Наразі виконання обов’язків голови ДСНС поклали на заступника Крука Володимира Демчука.

"Внутрішня перевірка в ДСНС завершена", – сказав Клименко.

Водночас глава МВС анонсував кадрові рішення за результатами внутрішніх перевірок у ДСНС, які проводили після авіакатастрофи з керівництвом МВС на гелікоптері ДСНС. 

Разом з тим Державна служба з надзвичайних ситуацій працює в штатному режимі.

Що відомо про Крука?

Сергій Крук (народився 7 серпня 1977 року в м. Рівне, – ред.) – генерал-майор служби цивільного захисту.

У надзвичайника є повна вища освіта: Харківський інститут пожежної безпеки МВС України, рік закінчення – 1999-й, Київський національний університет внутрішніх справ, рік закінчення – 2008-й.

Також має науковий ступень доктора наук з державного управління – лютий 2020-го.

Крука в листопаді 2021 року призначили виконуючим обов'язки голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 16 лютого 2022 року – повноцінним головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Яка причина звільнення?

Причина звільнення Крука поки невідома. Нещодавно пʼятьом співробітникам ДСНС оголосили підозри після отримання результатів розслідування авіакатастрофи з міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським та іншими керівництвом МВС. Трагедія трапилася в січні 2023 року, коли Крук був в.о. голови ДСНС.

За даними слідства, посадовці ДСНС допустили відверті порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту, що призвело до загибелі людей.

Місцеві медіа також писали про родинні статки Крука, зокрема про три квартири в Рівному в його тещі.

Читайте також:
На Київщині повноцінно запрацювала телефонна служба 112: У чому її переваги? На Київщині повноцінно запрацювала телефонна служба 112: У чому її переваги?
В Україні відомо про 80 російських катівень та місць несвободи, - МВС В Україні відомо про 80 російських катівень та місць несвободи, - МВС
Кабмін призначив тимчасового очільника ДСНС Кабмін призначив тимчасового очільника ДСНС
Крав та продавав відомче пальне: Суд арештував майно і 5,5 млн гривень запорізького полковника ДСНС Крав та продавав відомче пальне: Суд арештував майно і 5,5 млн гривень запорізького полковника ДСНС