USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 6 7 1 0 (+1100)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

НАЗК склало протоколи на Дубінського та Головатого

Дубінський, зокрема, надіслав депутатські звернення до МОЗ та ДБР, щоб отримати відомості, необхідні для власного захисту від кримінального переслідування
НАЗК
НАЗК
Джерело: відкриті джерела

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало протоколи про адміністративні правопорушення щодо ряду держслужбовців. Зокрема, стосовно народного депутата Олександра Дубінського та в.о. голови Конституційного суду Сергія Головатого. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"У листопаді Національне агентство з питань запобігання корупції склало низку протоколів про адміністративні правопорушення та винесло кілька приписів про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів", – йдеться у дописі.

Зазначається, що минулого місяця НАЗК склало протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією за ст. 172-7 КУпАП стосовно народного депутата України Олександра Дубінського

"Національне агентство встановило, що Дубінський надіслав депутатські звернення до Міністерства охорони здоров’я та ДБР для задоволення приватного інтересу – отримання відомостей, необхідних для власного захисту від кримінального переслідування", – розповіли в НАЗК.

Також там додали, що аналогічний протокол складено щодо колишнього заступника голови Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) Філіпа Проніна

"Він, перебуваючи у підпорядкуванні ексголови АРМА Дмитра Жарововича, погоджував встановлення йому додаткові стимулюючі виплати в умовах реального конфлікту інтересів. Зокрема, на другий день повномасштабного вторгнення Пронін погодив встановлення Жарововичу надбавки за інтенсивність праці у 330% до кінця 2022 року, а також 150% надбавки за виконання особливо важливої роботи до квітня 2022 року", – зазначається у повідомленні.

Нацагентство склало і протоколи про адміністративне правопорушення стосовно в.о. голови Конституційного суду України (КСУ) Сергія Головатого та керівника секретаріату КСУ Віктора Бесчастного.

"Вони відмовились надати запитувану Національним агентством інформацію, отже в їх діях наявні ознаки адміністративного порушення, передбаченого ст. 188-46 КУпАП", – уточнили у відомстві.

Крім того, у списку НАЗК опинилися й колишня голова Національної комісії зі стандартів державної мови Орися Демська, радник Дергачівського міського голови, посадова особа ЗСУ та інші.

Також за результатом розгляду припису Національного агентства притягнуто до дисциплінарної відповідальності чотирьох своїх посадових осіб державного підприємства "Ліси України". Перед цим НАЗК встановило, що вони використовували транспортний засіб підприємства у приватних цілях.

Нагадаємо, раніше парламент дозволив Національному агентству з питань запобігання корупції перевіряти майно посадовців, придбане до держслужби. Зазначалося, що ухвалення відповідного закону необхідне для вступу до Європейського Союзу.

Теги: НАЗК
Читайте також:
Цього року НАЗК хоче запустити функцію автозаповнення декларацій Цього року НАЗК хоче запустити функцію автозаповнення декларацій
Ситник йде з посади заступника голови НАЗК Ситник йде з посади заступника голови НАЗК
НАЗК із 500 посадовців ТЦК виявило лише вісім порушників НАЗК із 500 посадовців ТЦК виявило лише вісім порушників
Мер Дніпра Філатов став рідше лаятися в соцмережах після скарги активістів у НАЗК Мер Дніпра Філатов став рідше лаятися в соцмережах після скарги активістів у НАЗК