USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.34
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.00
Готівка
45.65

Конгресвумен українського походження Вікторію Спартц можуть покарати за неналежну поведінку

Комісія з питань етики перевіряє представника Спартц через заяви про зловживання персоналом
Конгресмен Вікторія Спартц

Конгресвумен Вікторія Спартц

Джерело: відкриті джерела

Комітет з етики Палати представників провів попереднє розслідування щодо поводження конгресвумен українського походження Вікторії Спартц із персоналом у відповідь на численні скарги. Йдеться про ймовірне "жорстоке поводження", "загальну токсичність" та "лють". Про це пише  Politico.

Двоє людей з числа персоналу конгресвумен сказали, що обурлива поведінка Спартц продовжується. За останні кілька тижнів після своїх претензій щодо продуктивності персоналу вона запровадила скорочення зарплати.

У квітні Спартц надіслала співробітникам записку, в якій забороняла їм спілкуватися з журналістами Politico, що шукали інформацію про її офіс.

У вівторок керівник її апарату Патрік Словінскі подав у відставку, пропрацювавши менше місяця. Реагуючи на розслідування Спартц сказала, що "не знає, про що ви говорите".

На праймеріз минулого місяця Спартц перемогла вісьмох конкурентів – у тому числі представника штату Чака Гудріча. До речі, він критикував ставлення Спартц до персоналу, називаючи її "найгіршим босом у всьому Конгресі".

"Маніакальна поведінка. Вона кричить і лається, називаючи їх дебілами та ідіотами. Зі слів співробітників, Вікторія Спартц уникала їхнього звільнення, натомість знущалася з них, поки вони не йшли самі", – йдеться у рекламі Гудріча.

Один з нинішніх співробітників Спартц каже, що вона зазвичай викликає когось із них до себе, "лає його, вимовляє слово на F близько мільйона разів, називає їх поганими відсталими дітьми, чим завгодно". "Це щотижнева справа. Це не рідкість. Усі мої спілкування з нею були сповнені цілковитої та тотальної люті", – стверджує чоловік.

Дві каденції Спартц у Конгресі були відзначені високою плинністю кадрів, різкою критикою президента України Володимира Зеленського протягом двох років після вторгнення Росії та зрештою її відмовою від підтримки допомоги Україні, країні її народження, зазначає видання.

Ставлення Спартц до України

У липні 2022 року Спартц звернулася з офіційним листом до президента США Джо Байдена і попросила його перевірити можливі зв’язки керівника Офісу президента України Андрія Єрмака з РФ. У МЗС України відповіли, що заява Спартц є маніпуляцією і намаганнями повернути в американську політику наративи роспропаганди.

Представники Республіканської партії США також були стурбовані критикою українського керівництва з боку конгресвумен. У 2024 році під час розгляду законопроєкту щодо 61 мільярда безпекової допомоги для України Спартц подала до нього п'ять поправок, вимагаючи скорочення фінансування. Вона також пропонувала виключити з тексту програму, яка дозволяє Білому дому виділяти зброю безпосередньо з американських складів на суму 7,8 млрд доларів.

Читайте також:
Камала Гарріс випередила Трампа - перше опитування Камала Гарріс випередила Трампа - перше опитування
У США директор Секретної служби подала у відставку через напад на Трампа У США директор Секретної служби подала у відставку через напад на Трампа
Байден передав свої повноваження щодо закону про підтримку України Мінфіну та Держдепу США Байден передав свої повноваження щодо закону про підтримку України Мінфіну та Держдепу США
Чітка нечіткість. Хто така Камала Гарріс і що вона говорила про Україну? Чітка нечіткість. Хто така Камала Гарріс і що вона говорила про Україну?