Полтавська "Ворскла" призначила Ію Андрущак тренером другої команди клубу. Про це повідомив віцепрезидент полтавців Олег Лисак у коментарі "Українському футболу".

Раніше вона працювала із молодіжною командою полтавців (U-19).

Зазначається, що тепер команда буде сформована з гравців 2004 року народження і молодше.

"Ворскла-2" буде грати на стадіоні "Молодіжний" у Полтаві.

Що відомо про Ію Андрущак?

Жінка – п'ятиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Росії, 10 разів тріумфувала в Кубку України та здобула два Кубки Росії. У лавах збірної України півзахисниця зіграла 58 матчів, у яких забила два м'ячі.

Виросла в Хмельницькому, в 14 років почала займатися футболом у місцевій ДЮСШ №1. На дорослому рівні дебютувала у 2003 році в складі чернігівської "Легенди". Пізніше захищала кольори харківського "Житлобуда-1", російських "Кубаночки" та "Зірки-2005". Останні роки ігрової кар'єри провела в "Житлобуді-2", що трансформувався в жіночу команду Ворскли.

Під її керівництвом молодіжна команда здобула дев'ять перемог, три матчі звели внічию і зазнали п'яти поразок. Полтавці фінішували на дев'ятій сходинці чемпіонату юнацьких команд УПЛ.