USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30
Втрати орків: 5 7 1 3 5 0 (+1230)
USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30

Фрагмент київського пішохідно-велосипедного мосту, в який влучила ракета, виставили на аукціон. Фото

Аукціон відбудеться 2 червня
Фрагмент київського пішохідно-велосипедного мосту, в який влучила ракета_3
Джерело: КМДА

Фрагмент Київського скляного мосту, який витримав влучання російської ракети, виставили на аукціон, який відбудеться 2 червня. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Як відомо, під час масованого обстрілу столиці 10 жовтня 2022 року росіяни влучили ракетою в пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз. Незважаючи на потужний вибух, конструкція встояла, але було пошкоджено оглядові панелі. Через два місяці міст повністю відновили і відкрили для відвідувачів.

Благодійний лот надав Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

На аукціоні планують продати уламок скляної конструкції 10*3,5 см зі світлодіодом у захисному коробі. На корпусі є кнопка, що вмикає підсвічування.

Стартова ціна лота – 10 000 гривень. Усі зібрані за підсумками аукціону кошти обіцяють спрямувати на забезпечення Окремого стрілецького батальйону в Києві. Цей батальйон був сформований у 2023 році. До нього увійшли жителі столиці. Нині вони захищають країну на передовій.

Нагадаємо, Київ став найкращою столицею світу у 2023 році у рейтингу Worlds Best Cities. Укладачі рейтингу зазначили, що українська столиця є символом невичерпної мужності.

Читайте також:
Синя гілка метро в столиці запрацює у вересні, – Кличко Синя гілка метро в столиці запрацює у вересні, – Кличко
Знесення садиби Зеленських: Співвласнику будівлі обрали запобіжний захід Знесення садиби Зеленських: Співвласнику будівлі обрали запобіжний захід
Підтоплення синьої гілки метро у Києві: Прокуратура повідомила про підозру двом посадовцям Підтоплення синьої гілки метро у Києві: Прокуратура повідомила про підозру двом посадовцям
Представник власника знесеної садиби Зеленських у Києві заявив про готовність відновити будівлю Представник власника знесеної садиби Зеленських у Києві заявив про готовність відновити будівлю