USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Фрагмент київського пішохідно-велосипедного мосту, в який влучила ракета, виставили на аукціон. Фото

Аукціон відбудеться 2 червня
Фрагмент київського пішохідно-велосипедного мосту, в який влучила ракета_3
Джерело: КМДА

Фрагмент Київського скляного мосту, який витримав влучання російської ракети, виставили на аукціон, який відбудеться 2 червня. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Як відомо, під час масованого обстрілу столиці 10 жовтня 2022 року росіяни влучили ракетою в пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз. Незважаючи на потужний вибух, конструкція встояла, але було пошкоджено оглядові панелі. Через два місяці міст повністю відновили і відкрили для відвідувачів.

Благодійний лот надав Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

На аукціоні планують продати уламок скляної конструкції 10*3,5 см зі світлодіодом у захисному коробі. На корпусі є кнопка, що вмикає підсвічування.

Стартова ціна лота – 10 000 гривень. Усі зібрані за підсумками аукціону кошти обіцяють спрямувати на забезпечення Окремого стрілецького батальйону в Києві. Цей батальйон був сформований у 2023 році. До нього увійшли жителі столиці. Нині вони захищають країну на передовій.

Нагадаємо, Київ став найкращою столицею світу у 2023 році у рейтингу Worlds Best Cities. Укладачі рейтингу зазначили, що українська столиця є символом невичерпної мужності.

Читайте також:
Перевірка укриттів: У Зеленського розповіли, де найгірша в Україні ситуація Перевірка укриттів: У Зеленського розповіли, де найгірша в Україні ситуація
Трагедія біля укриття в Києві: В Офісі президента відреагували на рішення суду Трагедія біля укриття в Києві: В Офісі президента відреагували на рішення суду
Кияни можуть самостійно оцінити стан сховищ через чат-бот Кияни можуть самостійно оцінити стан сховищ через чат-бот
СБУ викрила сімох інтернет-агентів Росії, які поширювали кремлівську пропаганду в п'яти областях України СБУ викрила сімох інтернет-агентів Росії, які поширювали кремлівську пропаганду в п'яти областях України