Втрати росіян: 6 3 4 8 6 0 (+1060)
USD
НБУ
41.32
Готівка
41.60
EUR
НБУ
45.80
Готівка
46.30

ДП "Антонов" відкрило центр виробництва безпілотників, – Reuters

Разом з тим виробництво вантажних літаків продовжиться
Ілюстративне фото
Джерело: ANTONOV Company

Державне підприємство "Антонов" відкрило новий центр виробництва безпілотних літальних апаратів. Зокрема компанія може посилити розробку дронів далекої дії, щоб завдавати ударів у глиб території РФ. Про це повідомляє Reuters.

Журналісти видання, які відвідали презентацію "Укроборонпрому" зазначають, що новий центр безпілотників відкрили "з метою розширення можливостей виробництва безпілотних комплексів та надання підтримки приватним виробникам безпілотних систем з точки зору експертизи та послуг".

Варто відзначити, що виробництво вантажних літаків продовжиться, але тепер новий центр безпілотників допоможе задовольнити військові потреби України зараз і дати інженерам "Антонова" більше роботи, пише Reuters. Відтак новий центр "Антонова" проводитиме експериментальні аеродинамічні дослідження, створюватиме повнофункціональні тренажери для навчання операторів БпЛА і розроблятиме стандарти компонентів.

Українське виробництво зброї

У липні Україна виробила вдвічі більше мінометних та артилерійських боєприпасів, ніж за весь минулий рік. А вже до кінця року країна вироблятиме 155-мм боєприпаси стандарту НАТО, повідомив міністр із питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Крім того, на початку літа тодішній міністр оборони Олексій Резніков заявляв, що Україна зможе почати виробництво власних далекобійних ракет із дальністю ураження до тисячі кілометрів і більше. 

До того ж Кабінет міністрів України на засіданні 21 липня ухвалив постанову про запуск масового виробництва боєприпасів для безпілотних літальних апаратів. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Українські БпЛА

З 22 лютого 2022 року Міністерство оборони України прийняло на озброєння близько 30 моделей безпілотників українського виробництва різних типів.

Зокрема, йдеться про дев'ять моделей дронів-камікадзе, серед яких три – літакового типу, а також шість моделей FPV-дронів. У міністерстві зазначають, що в межах закупівель Міноборони Збройним силам уже поставили тисячі одиниць БпЛА та дронів.

Окрім того, Міноборони допустило український безпілотник зі штучним інтелектом до експлуатації у військах.

Читайте також:
РФ продала вкраденого зерна з т.о. територій України на майже мільярд доларів
Більш ніж на 90% усе виписано в плані перемоги України у війні, - Зеленський
Затримали двох підлітків, які на замовлення окупантів палили автівки військових у Києві та Краматорську
Парк бронеавтомобілів ЗСУ поповнився канадським Roshel Senator MRAP