"Шахтар" обіграв "Ренн" у першому матчі плей-офф Ліги Європи

"Гірники" здобувають вольову перемогу
Шахтар Ренн
Джерело: відкриті джерела

У четвер, 16 лютого, у Варшаві в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" обіграв французький "Ренн" з рахунком 2:1.

Голи забили Дмитро Криськів та Артем Бондаренко (з пенальті). У французів відзначився Карл-Токо Екамбі.

"Шахтар": Трубін, Михайліченко, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко, Криськів (Петряк, 77), Судаков, Бондаренко, Зубков, Траоре (Сікан, 76).

"Ренн": Манданда, Трюффер, Белосьян, Омарі, Спенс, Токо Екамбі (Сантамарія, 78), Угочукву (Маєр, 78), Бурежо, Доку (Салах, 71), Гуїрі (Д. Дуе, 71), Калімуендо (Мелінг, 86).

Попередження: Степаненко, Михайліченко, Зубков – Бурежо, Угочукву, Омарі.

Матч-відповідь відбудеться за тиждень у Франції.