USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

Найближчими тижнями на фронті буде дуже важко, війна рухається до кульмінації, – Bild

В української армії є одна головна проблема – відсутність далекобійних ракет
ЗСУ
Джерело: відкриті джерела

Найближчим часом на фронті в Україні почнуться запеклі бойові дії. Ситуація буде вкрай важкою. Війна в Україні наближається до кульмінації і скоро відбудеться новий небезпечний перелом. Про це повідомляє Bild.

Зазначається, що в української армії є одна головна проблема – відсутність далекобійних ракет, які завадили б окупантам в поставках підкріплення і запасів на фронт.

"Донедавна російські атаки на Україну зазвичай стримувалися українськими силами. Не скрізь, але досить часто, щоб перешкодити Росії утримати територію або здобути перемогу. Але в останній місяць або близько того Росія почала самостверджуватися. Якщо це стане нормою, в України будуть серйозні проблеми", – зазначає видання посилаючись на політолога Джорджа Фрідмана.

Експерт акцентував на тому, що Україна незабаром отримає необхідні ракети. Однак він побоюється, що це може призвести до прямого протистояння між Сполученими Штатами і Росією.

"Всі війни складні, і всі війни мають політичний вимір. США поставлять ракети великої дальності, що має сенс у холодній логіці війни. Однак якщо станеться який-небудь збій в управлінні зброєю, це може призвести до несподіваних подій, які ніколи не вітаються на війні", – зазначив політолог.

Раніше радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що розпочався черговий масштабний наступ Росії. Сьогодні основні і активні бойові дії тривають у Луганській та Донецькій областях. Не виключено, що диктатор Володимир Путін може кинути на війну ще 200 чи 300 тисяч людей.

Читайте також:
Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних
Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах