USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 9 5 3 0 (+950)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

Виборів не буде, буде Гаага! "Жовта стрічка" нагадує: Крим - це Україна!

20.02.2024 22:15

"Жовта стрічка" - рух громадського спротиву на тимчасово окупованих територіях України, створений у квітні 2022 року після російського військового вторгнення. Метою руху є інформаційний опір російським окупантам.

У листопаді, після визволення Херсона Збройними силами України, "Жовта стрічка" на каналі у Telegram розсекретила імена деяких херсонських активістів у складі руху, що чинили опір російській окупації. Згодом рух продовжив діяльність на інших тимчасово окупованих територіях.

21 листопада, у День гідності та свободи, рух організував у соціальних мережах флешмоб "#ЖовтаСтрічка". Учасників закликали пов'язати жовту стрічку та оприлюднити публікацію з відповідним хештегом. До акції долучилися українці та іноземці по всьому світу, зокрема жовті стрічки пов'язала чимала кількість політиків, музикантів, спортсменів та науковців.

У перший тиждень 2023 року "Жовта стрічка" поширила понад 500 патріотичних листівок на території тимчасово окупованого Криму. Також активісти закликали жителів тимчасово окупованих територій долучатися до руху, друкувати та поширювати плакати, а також надсилати фото діяльності чат-боту руху "Разом" у Telegram.

Відео за темою
Важливо! Як впоратися зі стресом й хронічним недосипом, та чому у Волдеморта немає вусиків? Важливо! Як впоратися зі стресом й хронічним недосипом, та чому у Волдеморта немає вусиків?
"Звільненні від життя": Як Росія легалізує окупацію українських міст завдяки "щасливим жителям"?
Морпіх із Маріуполя Лукач отримав квартиру на Київщині: Першою гостею стала співачка Могилевська Морпіх із Маріуполя Лукач отримав квартиру на Київщині: Першою гостею стала співачка Могилевська
Чому забудовникам в Києві все дозволено? Віталій Безгін на UWN Чому забудовникам в Києві все дозволено? Віталій Безгін на UWN
Завантажені нещодавно
Емоційна українська: Як викорінити російські вислови? Емоційна українська: Як викорінити російські вислови?
Підготовка до виборів у США: Як розбіжності в республіканській партії вплинуть на долю світу? Підготовка до виборів у США: Як розбіжності в республіканській партії вплинуть на долю світу?
СтратКом: Всі труднощі в житті та на війні. Випуск 4. UWN СтратКом: Всі труднощі в житті та на війні. Випуск 4. UWN
Житній ринок - важлива пам'ятка для Києва. Треба його зберегти, - депутатка Євгенія Кулеба Житній ринок - важлива пам'ятка для Києва. Треба його зберегти, - депутатка Євгенія Кулеба