USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 0 6 0 8 0 (+1130)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

Трагічний інцидент у Шевченківському районному суді. Розповів Ігор Клименко

05.07.2023 21:38

Страшний інцидент стався сьогодні в Шевченківському районному суді столиці, коли підозрюваний у скоєнні тяжкого злочину, Ігор Гуменюк, підірвав себе.

Інцидент викликав хвилю занепокоєння та шоку серед присутніх. За попередньою інформацією, підозрюваний намагався уникнути правосуддя, закрившись у туалеті та блокуючи двері. Незвичайні дії привернули увагу людей у залі, але ніхто не передбачив наступної трагедії.

Після невдалих спроб покинути зал суду, Ігор Гуменюк був затриманий військовослужбовцями, але під час затримання він підірвав себе. Швидко надійшли правоохоронці та слідчо-оперативна група, але життя підозрюваного врятувати не вдалося.

Попередньо встановлено, що двоє працівників національної поліції отримали поранення під час спроби затримання Ігоря Гуменюка. Обидва працівника отримали поранення нижніх кінцівок і зараз отримують медичну допомогу.

Відео за темою
Виборів не буде, буде Гаага! Виборів не буде, буде Гаага! "Жовта стрічка" нагадує: Крим - це Україна!
Вони загинули за свободу: Як Україна вшанувала пам'ять Небесної Сотні? UWN знає Вони загинули за свободу: Як Україна вшанувала пам'ять Небесної Сотні? UWN знає
Чи перекриють мости? Політтехнолог Сергій Стельмах про ситуацію з мостами у Києві Чи перекриють мости? Політтехнолог Сергій Стельмах про ситуацію з мостами у Києві
Нескоренні. Протистояння 18-21 лютого 2014 року: Як це було? Революція гідності Нескоренні. Протистояння 18-21 лютого 2014 року: Як це було? Революція гідності
Завантажені нещодавно
Російська ядерна зброя у космосі, блокада на польському кордоні, новий генсек НАТО. Російська ядерна зброя у космосі, блокада на польському кордоні, новий генсек НАТО. "Код інформації"
Полтава: Всеукраїнський тур “Воля” Катерини Бужинської та Михайла Грицкана Полтава: Всеукраїнський тур “Воля” Катерини Бужинської та Михайла Грицкана
Рідні Чернівці: Катерина Бужинська та Михайло Грицкан розпочали всеукраїнський тур Рідні Чернівці: Катерина Бужинська та Михайло Грицкан розпочали всеукраїнський тур "Воля"
Рік в ефірі: Ukraine World News - новий гравець в інформаційному просторі України! Рік в ефірі: Ukraine World News - новий гравець в інформаційному просторі України!