USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Суд не задовольнив апеляцію про зміну запобіжного заходу бізнесмену Віталію Кропачову

06.06.2024 00:00

Суд не задовольнив апеляцію щодо зміни запобіжного заходу для Віталія Кропачова, що означає, що він залишатиметься під вартою щонайменше до 17 липня.

Його адвокат, Олександр Салазський, прогнозує, що суд може продовжити термін тримання під вартою. За словами адвоката Кропачова, прокурори намагаються затримати керівництво групи "Укрдонінвест", щоб заблокувати її діяльність.

Захист стверджує, що сторона обвинувачення не має достатньо доказів і що звинувачення безпідставні. Вони вважають, що справа є економічно мотивованою без твердих доказів. Детальніше - у матеріалі.

Відео за темою
Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту
Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни
Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців
"Київміськбуд" потребує серйозного нового аудиту діяльності компанії, - Лілія Пашинна
Завантажені нещодавно
Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков
Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває
Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу? Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу?
Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні? Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні?