USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Справа Кропачова: Адвокат ретельно спростував всі звинувачення прокуратури

21.05.2024 00:00

Олександр Салазський, адвокат, у прямому ефірі телеканалу TAK TV розповів деталі затримання відомого бізнесмена Віталія Кропачова.

Віталій Кропачов, відомий бізнесмен і меценат, який допомагав українським переселенцям, біженцям та війську, опинився під вартою без права застави. Його звинувачують у несплаті податків, але його адвокати та прихильники вважають, що це політично мотивоване переслідування.

Кропачов заснував та керував кількома благодійними організаціями, які допомагали тисячам людей, які постраждалих від війни. Він також фінансував та підтримував українські ЗМІ, боровся з російською пропагандою та викривав злочини окупантів.

Багато людей вважають, що Кропачов став жертвою несправедливої системи, яка переслідує тих, хто кидає виклик режиму. Його історія висвітлює складну ситуацію українських бізнесменів та активістів, які намагаються допомагати своїй країні у час війни.

Відео за темою
Справа Кропачова: Податкова перевірка після арешту – чи законно це? Справа Кропачова: Податкова перевірка після арешту – чи законно це?
Свобода слова в Україні під загрозою: Розслідування New York Times Свобода слова в Україні під загрозою: Розслідування New York Times
Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває
Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу? Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу?
Завантажені нещодавно
Як не стати жертвою ворожої пропаганди? Як не стати жертвою ворожої пропаганди?
Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту
Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни
Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців