USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Сестра очільника Нацполіції торгувала з фігурантами справ, які розслідувала поліція?

24.05.2024 20:41

Журналісти Bihus.Info з'ясували, що сестра очільника Нацполіції Івана Вигівського володіє часткою в компанії, яка протягом 2022-2023 років торгувала з фігурантами кримінальних справ, які розслідувала поліція під керівництвом Вигівського.

Розслідувачі стверджують, що це є прямим конфліктом інтересів, адже Вигівський, як очільник Нацполіції, зобов'язаний був контролювати таку діяльність.

У сюжеті Bihus.Info також йдеться про те, що Вигівський після призначення на посаду очільника Нацполіції оселився в приватному будинку під Києвом вартістю 6,5 млн гривень. Журналісти закликають до перевірки даних фактів та реакції з боку відповідних органів.

Детальніше - у матеріалі.

Відео за темою
Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні? Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні?
Підсумки Саміту миру у Швейцарії. Говоримо з Петром Олещуком Підсумки Саміту миру у Швейцарії. Говоримо з Петром Олещуком
Справа Кропачова: Як правоохоронці маніпулюють розслідуванням? Справа Кропачова: Як правоохоронці маніпулюють розслідуванням?
Путін назвав умови миру — віддати Запоріжжя, Херсон і весь Донбас Путін назвав умови миру — віддати Запоріжжя, Херсон і весь Донбас
Завантажені нещодавно
Справа бізнесмена Віталя Кропачова: Чи є докази в обвинувачення? Справа бізнесмена Віталя Кропачова: Чи є докази в обвинувачення?
Взимку YASNO не буде, зростання тарифів, 1 гігават генерації в планах уряду, Bihus знайшов щось цікаве Взимку YASNO не буде, зростання тарифів, 1 гігават генерації в планах уряду, Bihus знайшов щось цікаве
Газова залежність, інвестиції, гідрогенерація та перспектива енергетики України. Олексій Оржель Газова залежність, інвестиції, гідрогенерація та перспектива енергетики України. Олексій Оржель
Тиск на бізнес та медіа: Хто стоїть за справою Кропачова? Тиск на бізнес та медіа: Хто стоїть за справою Кропачова?