USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Оновлення генплану Києва: Нова надія чи чергова обіцянка? Говоримо з Миколою Конопельком

11.06.2024 22:18

Микола Конопелько, депутат Київради, заступник голови комісії Київської міської ради з питань архітектури, містопланування та земельних відносин, розповів про чергову обіцянку Київради оновити генплан столиці.

Він вважає, що новий генплан приречений на провал через брак фінансування, часу та політичної волі. Він також зазначає, що існують законодавчі перешкоди, які ускладнюють процес розробки та прийняття генплану.

Чи може Київ взагалі функціонувати без генплану та які ризики це несе для міста? Детальніше – у матеріалі.

Відео за темою
"Київміськбуд" потребує серйозного нового аудиту діяльності компанії, - Лілія Пашинна
Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков
Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває
Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу? Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу?
Завантажені нещодавно
Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні? Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні?
Підсумки Саміту миру у Швейцарії. Говоримо з Петром Олещуком Підсумки Саміту миру у Швейцарії. Говоримо з Петром Олещуком
Справа Кропачова: Як правоохоронці маніпулюють розслідуванням? Справа Кропачова: Як правоохоронці маніпулюють розслідуванням?
Путін назвав умови миру — віддати Запоріжжя, Херсон і весь Донбас Путін назвав умови миру — віддати Запоріжжя, Херсон і весь Донбас