USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Київ може лишитися без тепла: Постачальникам вугілля в столичні ТЕЦ блокують роботу

02.06.2024 00:00

На десятому році війни Україна знову стикається з енергетичною кризою. Частина інфраструктури знищена, Київ на межі блекауту. Влада блокує рахунки найбільшого постачальника вугілля для столиці ТОВ "Краснолиманське", а власника компанії Віталія Кропачова утримують у СІЗО без права застави.

Зими 2022-2023 років показали, як енергетична інфраструктура України зазнала понад 250 обстрілів з боку Росії, завдавши збитків на понад 10 мільярдів доларів. Завдяки героїзму енергетиків та підтримці приватних підприємств, таких як "Єврореконструкція", вдалося забезпечити тепло та світло в оселях українців.

Проте влада продовжує створювати перешкоди для бізнесу, що ставить під загрозу підготовку до наступного опалювального сезону.

Детальніше – у матеріалі.

Відео за темою
Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту
Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни
Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців
"Київміськбуд" потребує серйозного нового аудиту діяльності компанії, - Лілія Пашинна
Завантажені нещодавно
Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков
Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває
Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу? Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу?
Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні? Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні?