USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

День працівників телебачення, радіо та зв'язку України разом з Ukraine World News!

16.11.2023 23:26

У лютому 2023 року розпочав мовлення український медіапроєкт Ukraine World News. Запрацював одразу у європейській столиці у Брюсселі з власним корпунктом. Протягом місяця Ukraine World News стежив за перебігом подій за виборами у Польщі. Особлива гордість каналу — документальні проєкти. Ведуча каналу Христя Равлюк поспілкувалася з російськими військовополоненими у проєкті "Окупанти в полоні" та встигла побувати на фронті, дізналася, як українські воїни у складі 4-ї бригади оперативного призначення "Рубіж", НГУ міцно тримають оборону від російських окупантів на одній з найскладнішої ділянці фронту у проєкті "На "нулі".

Сьогодні професійне свято працівників радіо, телебачення та зв'язку України. Завтра - продовження боротьби за свободу слова до перемоги, перемоги всього вільного світу та незламної України.

Теги: UWN
Відео за темою
Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту
Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни
Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців
"Київміськбуд" потребує серйозного нового аудиту діяльності компанії, - Лілія Пашинна
Завантажені нещодавно
Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков
Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває
Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу? Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу?
Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні? Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні?