USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Чи можна довіряти висновкам Київського науково-дослідного інституту судових експертиз?

02.06.2024 00:00

У червні наближається річниця вбивства журналіста Павла Шеремета, і знову активізуються розмови про необхідність прозорого розслідування. Справа набула широкого резонансу через сумнівні методи визначення підозрюваних, зокрема, за ходою. Це призвело до того, що Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугарь провели значний час у СІЗО, а президент Зеленський змушений був виправдовуватися за справу, яка зараз майже розвалилася.

Звинувачення базувалися на висновках Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, який неодноразово ставав фігурантом скандалів, зокрема у справах Романа Насірова та "Роттердам+". Журналістські розслідування, як-от команда Bihus.Info, не змогли призвести до змін у роботі інституту, попри виявлені факти корупції та порушень.

Детальніше - у матеріалі.

Відео за темою
Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні? Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні?
Підсумки Саміту миру у Швейцарії. Говоримо з Петром Олещуком Підсумки Саміту миру у Швейцарії. Говоримо з Петром Олещуком
Путін назвав умови миру — віддати Запоріжжя, Херсон і весь Донбас Путін назвав умови миру — віддати Запоріжжя, Херсон і весь Донбас
Справа бізнесмена Віталя Кропачова: Чи є докази в обвинувачення? Справа бізнесмена Віталя Кропачова: Чи є докази в обвинувачення?
Завантажені нещодавно
Як не стати жертвою ворожої пропаганди? Як не стати жертвою ворожої пропаганди?
Справа Кропачова: Податкова перевірка після арешту – чи законно це? Справа Кропачова: Податкова перевірка після арешту – чи законно це?
Свобода слова в Україні під загрозою: Розслідування New York Times Свобода слова в Україні під загрозою: Розслідування New York Times
Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту