USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10
Втрати орків: 5 3 1 9 8 0 (+1060)
USD
НБУ
40.52
Готівка
40.85
EUR
НБУ
43.43
Готівка
44.10

Апеляційний суд переніс розгляд справи Віталія Кропачова на 5 червня

24.05.2024 20:36

Бізнесмен і інвестор телеканалу "Так TV" Віталій Кропачов уже тиждень перебуває в СІЗО. 18 березня Печерський райсуд обрав для нього запобіжний захід - 60 діб під вартою без права на заставу.

Перше засідання апеляційного суду, яке мало відбутися 17 травня, не відбулося через відсутність матеріалів справи з першої інстанції. Наступне засідання призначене на 5 червня.

Кропачова звинувачують у створенні злочинної організації та легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом, але адвокати спростовують ці обвинувачення. Справу обтяжує те, що бізнесмена звинувачують у несплаті податків, хоча підприємство "Краснолиманське" сплатило 1,3 мільярда гривень податків за час війни. Всі рахунки підприємств, що належать Кропачову, заморожені, що впливає на виплату зарплат працівникам, зокрема шахтарям.

Адвокати прогнозують, що справу будуть затягувати, але Кропачов налаштований боротися і доводити свою невинуватість.

Детальніше - у матеріалі.

Відео за темою
Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту Обвал мосту в Києві: Причини та наслідки інциденту
Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни Експерт з енергетики критикує плани будівництва нових блоків Хмельницької АЕС в умовах війни
Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців Київський бюджет не відповідає потребам міста та мешканців
"Київміськбуд" потребує серйозного нового аудиту діяльності компанії, - Лілія Пашинна
Завантажені нещодавно
Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков
Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває
Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу? Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу?
Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні? Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні?