USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 0 6 0 8 0 (+1130)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

2023 рік буде пекельним для Криму, – Владислав Селезньов

01.05.2023 00:00

Ведуча Надія Ліра з Романом Світаном, полковником запасу, військовим льотчиком-інструктором, військовим радником, головою Донецької ОДА у 2014 р., та Владиславом Селезньовим, військовим експертом, спікером Генерального штабу Збройних сил України (2014-2017), капітаном І рангу Військово-морських сил, обговорили:

Чи зможе росія взяти місто Бахмут до 9 травня, спираючись на те, що ЗСУ контратакують на окремих ділянках Бахмута?

Кожного дня в росії стає небезпечно: у Брянські області рф підірвали залізничну колію, з рейок зійшов поїзд із пальним. Місцева російська влада заявила, що це хтось "випадково" підірвав залізницю.

В Ленінградській області хтось підірвав опору лінії електропередач, такий собі "блекаут" у росії. 

"Хто сіє вітер, пожне бурю". Кожен вибух в росії та на тимчасово окупованих українських територіях наближає перемогу України, і ця "буря" лише набирає відповідних обертів.

Відео за темою
Виборів не буде, буде Гаага! Виборів не буде, буде Гаага! "Жовта стрічка" нагадує: Крим - це Україна!
Вони загинули за свободу: Як Україна вшанувала пам'ять Небесної Сотні? UWN знає Вони загинули за свободу: Як Україна вшанувала пам'ять Небесної Сотні? UWN знає
Чи перекриють мости? Політтехнолог Сергій Стельмах про ситуацію з мостами у Києві Чи перекриють мости? Політтехнолог Сергій Стельмах про ситуацію з мостами у Києві
Нескоренні. Протистояння 18-21 лютого 2014 року: Як це було? Революція гідності Нескоренні. Протистояння 18-21 лютого 2014 року: Як це було? Революція гідності
Завантажені нещодавно
Російська ядерна зброя у космосі, блокада на польському кордоні, новий генсек НАТО. Російська ядерна зброя у космосі, блокада на польському кордоні, новий генсек НАТО. "Код інформації"
Полтава: Всеукраїнський тур “Воля” Катерини Бужинської та Михайла Грицкана Полтава: Всеукраїнський тур “Воля” Катерини Бужинської та Михайла Грицкана
Рідні Чернівці: Катерина Бужинська та Михайло Грицкан розпочали всеукраїнський тур Рідні Чернівці: Катерина Бужинська та Михайло Грицкан розпочали всеукраїнський тур "Воля"
Рік в ефірі: Ukraine World News - новий гравець в інформаційному просторі України! Рік в ефірі: Ukraine World News - новий гравець в інформаційному просторі України!