USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Музей сучасного мистецтва України оголосив переможців конкурсу "Я малюю Україну – мирну та вільну!

13.05.2024 21:57

Онлайн-конкурс дитячого малюнку, який об'єднав маленьких художників віком від 9 до 13 років - має своїх переможців. Цей конкурс – унікальна можливість для дітей продемонструвати своє бачення України через мистецтво, висловити свої мрії та сподівання. Учасники поділилися своїми баченнями, мріями та фантазіями через мистецтво. Журі, складене з представників Першого приватного музею українського сучасного мистецтва, розглянуло понад 1000 робіт. Роботи переможців були нагороджені сучасними гаджетами та стали частиною виставки в музеї.

Організатором конкурсу є Перший приватний музей українського сучасного мистецтва за підтримки Благодійного фонду Сергія Цюпка та інформаційного партнера Ukraine World News.

Відео за темою
"Київміськбуд" потребує серйозного нового аудиту діяльності компанії, - Лілія Пашинна
Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков Українцям потрібно готуватися до складної зими, - Григорій Плачков
Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває Справа Кропачова: Боротьба за справедливість триває
Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу? Справа Кропачова: В яких умовах перебувають підозрювані у СІЗО та чому не можна внести заставу?
Завантажені нещодавно
Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні? Саміт миру: Чи стане Китай ключем до завершення війни в Україні?
Підсумки Саміту миру у Швейцарії. Говоримо з Петром Олещуком Підсумки Саміту миру у Швейцарії. Говоримо з Петром Олещуком
Справа Кропачова: Як правоохоронці маніпулюють розслідуванням? Справа Кропачова: Як правоохоронці маніпулюють розслідуванням?
Путін назвав умови миру — віддати Запоріжжя, Херсон і весь Донбас Путін назвав умови миру — віддати Запоріжжя, Херсон і весь Донбас