USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Українські переселенці в Молдові, гуманітарна допомога Україні

29.12.2022 14:36

Сьогодні на базі організації, при підтримці міжнародних організацій та уряду Республіки Молдова, діє один із постійних Центрів для біженців. Керівник Конгресу Дмитро Лекарцев зізнається: замінити людям дім – неможливо, але першочергова мета у підтримці людей, що тікають від війни, в найскрутніші хвилини.
В передноворічні дні в Центрі відчутна метушня: волонтери пакують гуманітарку в Миколаївську область, готують подарунки дітям, по можливості прикрашають приміщення і залюбки дають коментарі журналістам.
Пан Лекарцев і сам нещодавно побував у Миколаєві і сподівається, що така допомога підтримає місцевих жителів, які залишаються без світла і тепла через ракетні обстріли країни-агресора.
Як українські біженці живуть в Молдові, як молдовські активісти намагаються допомогти українцям, що лишаються в ці дні без світла і тепла і, як війна зблизила дві сусідні країни, у матеріалі UWN.

Відео за темою
Чому Шольца дратують висловлювання Макрона? Огляд міжнародної преси Чому Шольца дратують висловлювання Макрона? Огляд міжнародної преси
Про свій псевдонім, роботу у Кореї та власну студію звукозапису. Yogen у програмі Про свій псевдонім, роботу у Кореї та власну студію звукозапису. Yogen у програмі "Зірки розкажуть"
Луцьк: Атмосфера, яка надихнула все місто! Всеукраїнський тур Луцьк: Атмосфера, яка надихнула все місто! Всеукраїнський тур "Воля". UWN
Виставка Виставка "передчуття весни": Справжня медитативна подорож! UWN
Завантажені нещодавно
"Фронтова палітра": У залі "Хлібні" Національного заповідника "Софія Київська" відкрилася виставка
Злам серверів Міноборони РФ! Що сталось та хто це зробив? Артем Гончаренко на UWN Злам серверів Міноборони РФ! Що сталось та хто це зробив? Артем Гончаренко на UWN
Що носять кияни та скільки це коштує? UWN Що носять кияни та скільки це коштує? UWN
Мукачево: Тур Мукачево: Тур "Воля" зібрав великі кошти на ЗСУ і надихнув українців на перемогу! Що нового?