USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 9 5 3 0 (+950)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

Тур "ВОЛЯ" разом з Михайлом Грицканом та Катериною Бужинською. Співаємо задля перемоги!

17.02.2024 19:38

АНШЛАГ У ЧЕРНІВЦЯХ: Шалена енергетика та запальні танці! Подія, яка надихнула все місто - так минув концерт Народної артистки України Катерини Бужинської та Заслуженого артиста України Михайла Грицкана. Дві зірки української пісні об’єднались у Великий благодійний тур “ВОЛЯ” заради однієї мети - Перемоги України!

На концерті панувала безмежна любов, на сцені запалював азарт. Прем'єри нових пісень, військовий концерт ЗСУ, а ще онучка Михайла Грицкана, на сцені. На їхньому рахунку сотня благодійних мистецьких заходів, понад два десятки спільних концертів у рамках Великого благодійного туру "ВОЛЯ" в Європі та Україні та близько 4 млн грн (з подій за участі артистів), спрямованих на допомогу Україні.

Зібрані кошти були передані на потреби дітей, які постраждали під час війни, протезування військових, на дрони, тепловізори, на автівки для наших захисників та інші необхідні засоби.

Під час кожного концерту "ВОЛЯ" проходить благодійний аукціон, всі кошти від якого в повному обсязі передані на потреби ЗСУ. 18.02. 2024 Катерина Бужинська та Михайло Грицкан запалюватимуть у Полтаві. Не пропустіть!

Відео за темою
Важливо! Як впоратися зі стресом й хронічним недосипом, та чому у Волдеморта немає вусиків? Важливо! Як впоратися зі стресом й хронічним недосипом, та чому у Волдеморта немає вусиків?
"Звільненні від життя": Як Росія легалізує окупацію українських міст завдяки "щасливим жителям"?
Емоційна українська: Як викорінити російські вислови? Емоційна українська: Як викорінити російські вислови?
Морпіх із Маріуполя Лукач отримав квартиру на Київщині: Першою гостею стала співачка Могилевська Морпіх із Маріуполя Лукач отримав квартиру на Київщині: Першою гостею стала співачка Могилевська
Завантажені нещодавно
Чому забудовникам в Києві все дозволено? Віталій Безгін на UWN Чому забудовникам в Києві все дозволено? Віталій Безгін на UWN
Підготовка до виборів у США: Як розбіжності в республіканській партії вплинуть на долю світу? Підготовка до виборів у США: Як розбіжності в республіканській партії вплинуть на долю світу?
СтратКом: Всі труднощі в житті та на війні. Випуск 4. UWN СтратКом: Всі труднощі в житті та на війні. Випуск 4. UWN
Житній ринок - важлива пам'ятка для Києва. Треба його зберегти, - депутатка Євгенія Кулеба Житній ринок - важлива пам'ятка для Києва. Треба його зберегти, - депутатка Євгенія Кулеба