USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

РФ не зможе захопити Часів Яр до 9 травня

08.05.2024 00:00

Назар Волошин, речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" розповів про актуальну ситуацію у Часовому Яру. Речник підтверджує, що в місті та навколо нього немає російських військових. Назар Волошин пояснив про важливість Часовому Яру для подальших військових операцій, та наголосив на постійних спробах ворога захопити місто, але підкреслює стійкість і ефективність української оборони.

Речник згадує про активні бойові дії, які тривають вдень і вночі, а також про російські інформаційні атаки, що спробують дезінформувати і деморалізувати. Він описує зусилля спецпідрозділу "Кракен" у захисті територій і знищенні ворога, але уточнює, що деякі аспекти їхніх операцій залишаються конфіденційними через стратегічні причини. Детальніше - у матеріалі.

Відео за темою
Розкрадання 2,97 млн грн на побудові бліндажів у зоні ООС: Хто причетний? Розкрадання 2,97 млн грн на побудові бліндажів у зоні ООС: Хто причетний?
Західні партнери України провели чергову зустріч у форматі Західні партнери України провели чергову зустріч у форматі "Рамштайн"
Нові граничні ціни на електрику, навчання з серпня й по суботах та направлення на ВЛК у застосунку Нові граничні ціни на електрику, навчання з серпня й по суботах та направлення на ВЛК у застосунку
Дарницька ТЕЦ: Минулий опалювальний сезон пройшов добре лише завдяки ТОВ Дарницька ТЕЦ: Минулий опалювальний сезон пройшов добре лише завдяки ТОВ "Краснолиманське"
Завантажені нещодавно
Ціна бензину зросла у 2 рази, падіння споживання не відбулося, - Сергій Куюн Ціна бензину зросла у 2 рази, падіння споживання не відбулося, - Сергій Куюн
Справа Кропачова: Адвокат ретельно спростував всі звинувачення прокуратури Справа Кропачова: Адвокат ретельно спростував всі звинувачення прокуратури
Підтримує переселенців та захисників: Що треба знати про бізнесмена Віталія Кропачова Підтримує переселенців та захисників: Що треба знати про бізнесмена Віталія Кропачова
Загибель Раїсі: Кінець епохи чи початок нової глави в історії Ірану? Загибель Раїсі: Кінець епохи чи початок нової глави в історії Ірану?