USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40
Втрати орків: 5 7 0 1 2 0 (+1140)
USD
НБУ
41.23
Готівка
41.60
EUR
НБУ
44.77
Готівка
45.40

Бізнесмени та фонди, які є найбільшими спонсорами майбутньої Перемоги

18.07.2023 00:00

Україна у відповідь на повномасштабне вторгнення вражає світ своїм духом спільності та здатністю подолати труднощі. Завдяки допомозі людей з усього світу, загальна сума благодійних пожертв для гуманітарних та військових потреб наближається до 100 мільярдів гривень.

У цій гуманітарній кризі було активно задіяно великі українські бізнес-структури, такі як Рінат Ахметов і його благодійний фонд, який витратив 5,5 мільярдів гривень, Петро Порошенко, який допоміг на суму понад два мільярди гривень, і Віктор Пінчук, який спрямував 1,7 мільярда гривень для відновлення постраждалих.

Також виділяються інші благодійні фонди, такі як ініціатива Володимира Зеленського, яка зібрала понад 15 мільярдів гривень, фонд Сергія Притули, що зібрав понад чотири мільярди гривень, а також внески від корпоративної відповідальності від компаній, таких як МХП, Нова Пошта, Епіцентр та інші. Ці пожертви спрямовуються на гуманітарну допомогу, медичну допомогу, підтримку захисників та реставрацію освітніх закладів.

Відео за темою
Незаконне знесення садиби Зеленських у Києві: Розслідування, протести та наслідки Незаконне знесення садиби Зеленських у Києві: Розслідування, протести та наслідки
Категорична позиція Ірини Фаріон щодо української мови Категорична позиція Ірини Фаріон щодо української мови
Енергетична криза в Україні: Чому Галущенко не пояснив, куди йдуть мільярди гривень? Енергетична криза в Україні: Чому Галущенко не пояснив, куди йдуть мільярди гривень?
Як застрахувати своє життя та здоров'я під час війни? Денис Здоровий на TAK TV Як застрахувати своє життя та здоров'я під час війни? Денис Здоровий на TAK TV
Завантажені нещодавно
Підозра за знесення історичної садиби Зеленських: Що далі? Підозра за знесення історичної садиби Зеленських: Що далі?
Олександр Салазський: Непомірна застава та необґрунтовані рішення суду — частина показового процесу Олександр Салазський: Непомірна застава та необґрунтовані рішення суду — частина показового процесу
Рука руку миє: Чому держчиновникам за корупцію дають мінімальні застави? Рука руку миє: Чому держчиновникам за корупцію дають мінімальні застави?
Хто відповість за загибель хлопця на атракціоні в Києві? Хто відповість за загибель хлопця на атракціоні в Києві?