USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

6 грудня - день ЗСУ: віримо у перемогу, подолаємо ворога!

06.12.2022 10:00

З 2014 року день Збройних сил України став особливим святом для кожного патріота. Цього року перед нашими хлопцями та дівчатами, чоловіками та жінками постала місія захистити Україну від повномасштабного вторгнення, відвоювати окуповані території.
Що змінилося тепер? Як кажуть соціологи, рівень довіри людей до ВСУ становить майже сто відсотків! Це навіть більше, ніж у президента.
А як змінилися музичні тренди? Чи не в кожній українській пісні прославляють наших хоробрих і незламних воїнів! Вони крутяться на репіті в автівках та оселях українців, їм охоче підспівують!
А як радіють усі новим перемогам ЗСУ? Місцеві люди, чиї міста та села були під окупацією, обіймають наших військових, розціловують та вклоняються до землі. А інші шерять новини у соцмережах та ставлять вподобайки!
Чи не кожен став волонтером, допомагаючи збирати кошти на потреби ЗСУ, піклуючись про своїх рідних та друзів у лавах збройних сил, щоб вони мали все необхідне для подолання ворога. Пріоритети змінились, і ніхто більше не марить про новеньку сумочку або вудочку. Тепер у нас "банки" на пікапи та збори на байрактари.
Але ми знаємо, якою ціною добувається кожна нова навіть маленька перемога! Ніхто не забуде полеглих героїв, вічна пам'ять їм та вдячність їхнім батькам, які виховали справжніх захисників батьківщини.
Ніхто не забуде про існування тих, хто бореться за життя у лікарнях, отримав тяжке поранення і вчиться жити наново. Країна та її партнери вас не покинуть!
Весь світ захоплено дивиться на Україну та її могутніх воїнів! Віримо у ЗСУ! Та бажаємо нашим військовим здоров'я, витримки і нових перемог! Скоро святкуватимемо.
І хай бункерний щур захлинеться власною жовчю

Відео за темою
Мукачево: Тур Мукачево: Тур "Воля" зібрав великі кошти на ЗСУ і надихнув українців на перемогу! Що нового?
В Дарницькому районі відзвітували, що зробили за минулий рік. UWN В Дарницькому районі відзвітували, що зробили за минулий рік. UWN
Концерт Всеукраїнського туру “Воля” Катерини Бужинської та Михайла Грицкана відбувся у Луцьку. UWN Концерт Всеукраїнського туру “Воля” Катерини Бужинської та Михайла Грицкана відбувся у Луцьку. UWN
Наслідки атаки Наслідки атаки "шахедів" по Одесі. Говоримо з Наталією Гуменюк на UWN
Завантажені нещодавно
Що носять кияни та скільки це коштує? UWN Що носять кияни та скільки це коштує? UWN
Про свій псевдонім, роботу у Кореї та власну студію звукозапису. Yogen у програмі Про свій псевдонім, роботу у Кореї та власну студію звукозапису. Yogen у програмі "Зірки розкажуть"
Кримінальні порушення посадовців КМДА: Чого очікувати киянам? UWN Кримінальні порушення посадовців КМДА: Чого очікувати киянам? UWN
Проєкт Проєкт "Право знати": Як оскаржити рішення слідчого судді? UWN