USD
НБУ
36.38
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.96
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.38
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.96
Готівка
41.00

Зеленський назвав пріоритети у відновленні України

Україна віддає пріоритет трьом напрямкам у відновленні: енергетика, сільське господарство та питне водопостачання
Зеленський
Джерело: відкриті джерела

На даному етапі Україна віддає пріоритет трьом напрямкам у відновленні: енергетика, сільське господарство та питне водопостачання. Про це заявив президент Зеленський в інтерв'ю WELT.

"У нас є три пріоритети. По-перше, енергетика. Я говорю не тільки про природний газ та електроенергію від атомних електростанцій. Ми також вважаємо за необхідне розвивати можливості диверсифікації виробництва і зберігання електроенергії. Це нові технології, над якими я хочу працювати разом зі США та Європою. Нам потрібно побудувати системи накопичення і зберігання енергії", – зазначив президент.

Другим пріоритетом Зеленський називає розвиток сільського господарства. За його словами, для цього необхідно залучити партнерів для розвитку системи зрошення та супутньої логістики. Крім того, необхідно створити нові величезні зернові центри в країнах ЄС, Африці та Азії, куди Україна зможе постачати, а потім зберігати пшеницю, кукурудзу і всі інші культури, що виробляються в країні.

Третім пріоритетом глава держави називає захисні заходи в секторі питного водопостачання.

Також він наголосив на важливості розширення системи кібербезпеки.

Загалом, за прогнозами Світового банку, повоєнна відбудова України коштуватиме близько 500–600 млрд євро. Лише збитки медичної системи України, спричинені російською агресією, Світовий банк та Всесвітня організація охорони здоров’я оцінюють у 26 млрд доларів.

Разом з тим в Україні вже відзначили, що після закінчення війни країна не зможе відбудувати деякі населені пункти, оскільки росіяни зруйнували їх вщент

Читайте також:
В Україні нова фаза війни: Головне з інтерв’ю Зеленського AP В Україні нова фаза війни: Головне з інтерв’ю Зеленського AP
Порошенко остаточно програв суд Зеленському через так звані Порошенко остаточно програв суд Зеленському через так звані "плівки Медведчука"
Зеленський переміг у номінації Зеленський переміг у номінації "Мрійники" за версією видання Politico
Зеленський підписав закон про бюджет на 2024 рік  Зеленський підписав закон про бюджет на 2024 рік