USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Європарламент схвалив план збільшення боєприпасів для України

Закон встановлює механізми, принципи та тимчасові правила для забезпечення своєчасної та тривалої доступності боєприпасів для покупців у ЄС
Європарламент
Джерело: відкриті джерела
Європарламент підтримав законопроєкт про збільшення європейського виробництва боєприпасів і ракет. Документ покликаний розв’язувати проблему нестачі оборонної продукції в Європейському Союзі та пришвидшити постачання боєприпасів до України. Про це повідомляється на сайті Європарламенту.

Закон про підтримку виробництва боєприпасів (ASAP) має на меті прискорити постачання оборонної продукції в Україну та допомогти державам-членам поповнити свої арсенали, пояснили в Європарламенті.

Зокрема, документ, що передбачає фінансування у розмірі 500 мільйонів євро, покликаний забезпечити ЄС боєприпасами класу "земля-земля", артилерійськими боєприпасами, ракетами та компонентами для них.

Новини за темою: Світовий банк виділив Україні ще 189,32 млн євро

Єврокомісія постійно відстежуватиме наявність цих оборонних продуктів, їхніх компонентів та відповідної сировини. 

Керівник переговорної групи Європарламенту депутат Крістіан Бушой назвав ухвалення законопроєкту "перемогою Європи та колективної безпеки".

"Сьогоднішнє рішення знаменує собою значний крок вперед для безпеки та оборони нашого Союзу і особливо в нашій непохитній підтримці України перед обличчям російської агресії, що триває", – наголосив він.

Новини за темою: ЄС виділив Україні понад 17 млн євро на цифровізацію

Бушой зазначив, що Європарламент готовий вести переговори щодо законопроєкту з Європейською Радою і "сподівається досягти угоди якнайшвидше".

Євросоюз схвалив постачання боєприпасів в Україну на 2 млрд євро

Очільники Міністерств закордонних справ ЄС затвердили план постачання Україні боєприпасів на 2 млрд євро, передає AFP.

Європейський Союз ухвалив рішення виділити додаткові два мільярди євро фонду, який допомагає закуповувати боєприпаси. Сьогодні це рішення підтвердили.

Спільна закупівля артилерійських снарядів для України має прискорити та збільшити постачання снарядів, які, як наголошували у Києві, терміново необхідні для боротьби з Росією.

Читайте також:
ЄС зіткнувся з проблемами в питанні постачання Україні 1 млн боєприпасів, - Politico ЄС зіткнувся з проблемами в питанні постачання Україні 1 млн боєприпасів, - Politico
Україна все ж купує турецькі касетні боєприпаси через посередництво, – ЗМІ Україна все ж купує турецькі касетні боєприпаси через посередництво, – ЗМІ
ЄС знадобиться понад 14 років на виготовлення річного запасу снарядів для України ЄС знадобиться понад 14 років на виготовлення річного запасу снарядів для України
ЄС значно відстає від плану з передачі боєприпасів Україні, – Bloomberg ЄС значно відстає від плану з передачі боєприпасів Україні, – Bloomberg