USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

У ЗСУ пояснили, звідки взялась помилкова інформація про відхід окупантів з Каховки

Інформація про відхід росіян з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних
Нова Каховка_2
Джерело: відкриті джерела

Підрозділи росіян і досі залишаються у місті Нова Каховка, що на Херсонщині. Інформація про відхід росіян з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних, пояснили в Генштабі.

В Збройних силах України додали, що росіяни проводили масову ротацію, яку військові сприйняли як вихід з міста.

"Спочатку це була масована ротація, яка спровокувала розуміння, що війська пакуються й виходять. Але вийшли одні підрозділи й зайшли інші. Така робота в принципі проводиться дуже часто в тих населених пунктах, які прилягають до Лівого берега", – пояснила в ефірі телемарафону речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

Що говорили перед цим

Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що станом на 22 березня всі підрозділи російської армії, які були розміщені в окупованій Новій Каховці Херсонської області, залишили місто.

"Цьому передував обхід найближчих помешкань місцевого населення з метою наживи. Окупанти "конфісковували" у цивільного населення у великих кількостях побутову й електронну техніку, коштовності, елементи одягу і мобільні телефони", – йдеться у вечірньому зведенні 23 березня.

Джерело: відкриті джерела

У Генштабі також повідомили, що в низці населених пунктів захопленої військами РФ лівобережної частини Херсонської області загарбники почали пошуки громадян з проукраїнською позицією. Для цього вони використовують списки учасників АТО, військових пенсіонерів та списки тих осіб, які проходили службу в правоохоронних органах України.

Крім того, напередодні стало відомо, що ватажок ПВК "Вагнера" Євген Пригожин планує згорнути операції своїх найманців в Україні через невдачі та сфокусуватися на Африці. На це рішення його підштовхнули проблеми з постачанням боєприпасів "Вагнеру" на тлі конфлікту з міноборони РФ.

Читайте також:
Бельгія звернеться до України щодо використання бельгійської зброї російськими добровольцями Бельгія звернеться до України щодо використання бельгійської зброї російськими добровольцями
Російські добровольці розповіли про подальшу долю полонених Російські добровольці розповіли про подальшу долю полонених
Хто б і що б не ініціював, однак може бути лише єдиний мирний план - український, - експерт Хто б і що б не ініціював, однак може бути лише єдиний мирний план - український, - експерт
У Росії хочуть ставити призовників на облік навіть без явки у військкомат, - постанова У Росії хочуть ставити призовників на облік навіть без явки у військкомат, - постанова