Вперше в історії. Україна завершила сезон Кубку світу з біатлону без нагород

Жахливий результат для нашої команди
Біатлон Україна
Джерело: EPA

У неділю, 19 березня, завершився черговий сезон Кубка світу з біатлону. Загалом у сезоні були розіграні 55 комплектів нагород, пише "Трибуна". Україна вперше в історії не отримала жодної медалі.

Найкращим результатом збірної України в цьому сезоні була 5-та позиція в чоловічій естафеті в Естерсунді.

Починаючи з сезону-1992/93 українські спортсмени здобували хоча б одну нагороду. Минулого року Україна звоювала одну бронзу. Золоті нагороди наша команда востаннє вигравала у сезоні-2018/2019.

Переможцем медального заліку цього року вшосте поспіль стала Норвегія – 61 нагорода.

Раніше

Ми також слідкували за чемпіонатом Європи з біатлону. Там результати української команди були значно кращими. Наприклад, українка Анастасія Меркушина здобула золото в спринті.