USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90
Втрати орків: 1 6 7 4 9 0 (+920)
USD
НБУ
36.57
Готівка
38.35
EUR
НБУ
39.42
Готівка
40.90

Волонтер з Польщі отримав поранення через обстріл росіян, – посол

Вирішується питання про його доправлення у Польщу
авто обстріл
Джерело: відкриті джерела

Поляк, який займається волонтерством в Україні, отримав поранення внаслідок обстрілу російських військових. Про це заявив посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький, повідомляє PAP.

Зазначимо, що дипломат не розповів про подробиці щодо ступеня важкості поранення і місця, де це сталось.

"Ми отримали інформацію про пораненого громадянина Республіки Польща. Йому надається медична допомога, і йому буде надано допомогу", – заявив він.

Своєю чергою міністр канцелярії прем'єр-міністра Польщі Міхал Дворчик розповів, що пораненого волонтера скоро відправлять з України до Польщі.

"Польського волонтера поранено під час російського обстрілу в Україні. Команда гуманітарно-медичної допомоги перебуває в постійному контакті з лікарями з лікарні, де поранений. Відповідно до рішення прем'єр-міністра Матеуша Моравецького, Пораненого якнайшвидше перевезуть до Польщі для подальшого лікування", – зазначив Дворчик.

Раныше у Бахмуті під час допомоги цивільному населенню загинув американський медик-волонтер Піт Рід.

Читайте також:
В Україні розглядають три напрямки інтеграції учасників бойових дій у ринок праці В Україні розглядають три напрямки інтеграції учасників бойових дій у ринок праці
У Нідерландах українські біженці стали жертвами трудової експлуатації У Нідерландах українські біженці стали жертвами трудової експлуатації
Росіяни обстріляли Запоріжжя: Є влучання в житлові будинки, вже відомо про загиблих та постраждалих Росіяни обстріляли Запоріжжя: Є влучання в житлові будинки, вже відомо про загиблих та постраждалих
Авдіївка може стати другим Бахмутом: Трасу на виїзд із міста називають Авдіївка може стати другим Бахмутом: Трасу на виїзд із міста називають "дорогою смерті"