USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 4 6 6 0 (+890)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30

Війна в Україні призвела до рекордного зростання кількості внутрішньо переміщених осіб у світі, – Звіт

Кількість переміщених людей у світі зросла на 20%
українські біженці
Джерело: відкриті джерела

Кількість внутрішньо переміщених осіб у всьому світі у 2022-му році досягла рекордної позначки – 71,1 мільйона. Про це йдеться у звіті Женевського центру моніторингу внутрішнього переміщення (IDMC).

Причина – війна в Україні

У звіті зазначається, що причиною рекордного переміщення людей є війна в Україні – майже 17 мільйонів переселенців. Так, за даними дослідження, загальна кількість біженців за 2022 рік у порівнянні з 2021-м зросла на 20%.

Не тільки Україна

Війна в Україні – не єдина причина різкого зростання біженців. Крім цього, переміщення людей були спричинені стихійними лихами, зокрема – мусонними повенями у Пакистані. Ну і, звісно ж, воєнні конфлікти.

"Конфлікти та насильство спричинили 28,3 мільйона внутрішніх переміщених осіб у всьому світі, що втричі перевищує середньорічний показник за останнє десятиліття", – йдеться у звіті.

Генеральний секретар Норвезької ради у справах біженців Ян Егеланд зауважила, що саме війни і стихійні лиха підірвали усі зусилля міжнародних організацій щодо зменшення глобального голоду.

Новини за темою: В Україні запрацював додаток, створений для пошуку дітей

"Конфлікт і лиха об’єдналися минулого року, щоб посилити існуючу вразливість і нерівність людей, викликавши переміщення в небачених раніше масштабах. Війна в Україні також спричинила глобальну кризу продовольчої безпеки, яка найбільше вдарила по внутрішньо переміщеним особам. Ця ідеальна буря підірвала багаторічний прогрес, досягнутий у зменшенні глобального голоду та недоїдання", – додав Егеланд.

Раніше ми писали, що кількість українців, які не планують повертатися додому з Польщі, зросла удвічі за пів року.

Читайте також:
У Польщі пограбували поїзд з боєприпасами для України У Польщі пограбували поїзд з боєприпасами для України
Білорусь за рік передала Росії понад 130 тонн боєприпасів Білорусь за рік передала Росії понад 130 тонн боєприпасів
Сі Цзіньпін підтримав Сі Цзіньпін підтримав "мирний план" країн Африки
За останні 48 годин ЗСУ провели значні операції на сході та півдні України, – британська розвідка За останні 48 годин ЗСУ провели значні операції на сході та півдні України, – британська розвідка