USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 9 5 3 0 (+950)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

ВАКС конфіскував українські активи російського пропагандиста Кисельова

Зокрема, у дохід держави передано житловий будинок в Коктебелі, автомобіль Land Rover та акції двох компаній
російський пропагандист Дмитро Кисельов
Джерело: відкриті джерела

Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції до російського телеведучого, журналіста-пропагандиста про конфіскацію його активів в Україні. Про це йдеться в повідомленні ВАКС у Telegram.

"4 березня колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до російського телеведучого, журналіста-пропагандиста та застосувала до нього санкцію, передбачену пунктом 1-1 ч. 1 ст. 4 Закону України "Про санкції", – зазначається у дописі.

ВАКС стягнув у дохід держави його активи, а саме:

  • житловий будинок загальною площею 151,1 кв. м у Коктебелі;
  • земельну ділянку загальною площею 0,2878 га;
  • автомобіль Land Rover і причіп;
  • 100% частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Клуб Сковорода" та 30,95% частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Промо.Юей".

За даними низки українських ЗМІ, йдеться про майно, яке належить російському пропагандисту Дмитру Кисельову.

Нагадаємо, раніше Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін'юсту, підготовлений за матеріалами Державного бюро розслідувань, та стягнув в дохід держави 100% корпоративних акцій ПрАТ "Пентопак" та дочірнього підприємства "Атлантіс-Пак Україна", фактичним кінцевим власником яких є російський олігарх Іван Саввіді.

Також ми писали, що Україна націоналізувала нафтогазові активи російського олігарха Худайнатова на пів мільярда гривень. Зазначалося, що у дохід України стягнуто 100% його частки у статутному капіталі ТОВ "Нафтова компанія "Альянс-Україна".

Читайте також:
ЄС має намір розширити покарання за обхід санкцій проти Росії ЄС має намір розширити покарання за обхід санкцій проти Росії
ВАКС дозволив конфіскувати майно експрезидента ВАКС дозволив конфіскувати майно експрезидента "Мотор Січі" Богуслаєва
Боротьба з російською пропагандою: Центр протидії дезінформації співпрацюватиме з TikTok, вже виявлено небезпечні канали Боротьба з російською пропагандою: Центр протидії дезінформації співпрацюватиме з TikTok, вже виявлено небезпечні канали
Компанія литовської Vičiūnai могла завозити до Росії товари військового призначення Компанія литовської Vičiūnai могла завозити до Росії товари військового призначення