USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 7 8 3 0 (+870)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

В Україну вперше надійшли конфісковані гроші підсанкційних осіб, пов'язаних з Росією

Український бюджет поповнився статками колаборантів Ворона та Сальдо, а також російського олігарха Дерипаски
конфіскація активів
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

До держбюджету надійшло понад 32 мільйони гривень коштів, конфіскованих за рішенням суду у підсанкційних осіб. Про це заявив голова Фонду держмайна Віталій Коваль.

"Сьогодні вперше санкційні гроші починають працювати на державу. Понад 32 млн гривень вже надійшли в державний бюджет. Йдеться про власні кошти таких колаборантів, як Ворон та Сальдо, і фінанси з підприємства російського олігарха Дерипаски", – написав Коваль.

Він додав, фонд, отримавши рішення суду, вживає заходи для максимально ефективного управління та розпорядження стягнутими активами. В тому числі ініціює зняття раніше накладених арештів.

Нагадаємо, у травні минулого року Вищий антикорупційний суд конфіскував частину активів колаборанта, колишнього мера Херсона Володимира Сальдо, який наразі є ватажком окупаційної адміністрації захопленої частини Херсонської області.

Також в лютому минулого року Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту щодо передачі у державну власність України підприємств, які належали російському олігарху Олегу Дерипасці.

На початку цього року адміністрація президента США Джо Байдена підтримала законопроєкт, який дозволить їй конфіскувати частину з 300 мільярдів доларів заморожених російських активів, щоб спрямувати їх на відновлення України.

Читайте також:
ЄС має намір розширити покарання за обхід санкцій проти Росії ЄС має намір розширити покарання за обхід санкцій проти Росії
Компанія литовської Vičiūnai могла завозити до Росії товари військового призначення Компанія литовської Vičiūnai могла завозити до Росії товари військового призначення
ЄС готує окремий режим санкцій проти Росії ЄС готує окремий режим санкцій проти Росії
ЄС почав працювати над 14-м пакетом санкцій проти РФ ЄС почав працювати над 14-м пакетом санкцій проти РФ