USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95
Втрати орків: 3 3 1 1 1 0 (+1070)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
40.95

В Україні створять резерв держслужбовців для роботи на деокупованих територіях

В першу чергу посади отримають ветерани війни та внутрішньо переміщені особи
Військові
Джерело: відкриті джерела

Кабінет міністрів ухвалив рішення про реалізацію експериментального проєкту, спрямованого на створення резерву держслужбовців для роботи на деокупованих територіях. Про це інформує пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"Це дасть змогу забезпечити кадрами військові адміністрації та інші державні органи на деокупованих територіях", – йдеться у повідомленні.

Українці, які хочуть отримати посади, заповнюватимуть електронну анкету. Потім Нацагентство з питань держслужби розглядатиме анкети та перевірятиме профпідготовку кандидатів.

Новини за темою: В Раді обговорили питання підвищення зарплат військовим. Названі категорії, кому можуть їх збільшити

Пріоритет на посади матимуть такі громадяни:

  • ветерани війни;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • особи, які раніше займали ці посади;
  • особи, які мають досвід роботи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Зараховані до резерву особи будуть проходити професійне навчання.

Як зазначили у Мінреінтеграції, формування резерву відновлення дасть змогу у найкоротші строки після звільнення відновити роботу державних органів на деокупованих територіях та забезпечити їх прискорену реінтеграцію.

Раніше

12 травня Кабмін підтримав постанову щодо першочергових кроків зі стабілізації та реінтеграції Донецької та Луганської областей. Зокрема йдеться про розробку плану дій, формування кадрового резерву й матеріально-технічних запасів.

Основними напрямами підготовки є безпека, відновлення органів державної влади, гуманітарне реагування, відновлення інфраструктури, медичне реагування і психологічна підтримка, соціальний захист, економіка, інформаційна політика, освіта.

Читайте також:
Обмотав поліетиленовою плівкою і викинув тіло у воду: У Києві через сварку товариш вбив військового Обмотав поліетиленовою плівкою і викинув тіло у воду: У Києві через сварку товариш вбив військового
До 1 грудня всі роботодавці мають подати списки військовозобов'язаних до ТЦК До 1 грудня всі роботодавці мають подати списки військовозобов'язаних до ТЦК
В Одесі працівники ТЦК побили чоловіка на очах його маленької дитини. Відео В Одесі працівники ТЦК побили чоловіка на очах його маленької дитини. Відео
З лютого 2022 року внаслідок ДТП на блокпостах загинули 11 військових, – МВС З лютого 2022 року внаслідок ДТП на блокпостах загинули 11 військових, – МВС