USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 4 6 6 0 (+890)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.22
EUR
НБУ
39.26
Готівка
40.30

"Укрдонінвест" пояснив причини, через які не купив Білгород-Дністровський порт

Порт
Джерело: UWN

Компанія "Укрдонінвест" пояснила, чому не завершила угоду щодо купівлі Білогород-Дністровського морського торговельного порту, право на який отримала в результаті аукціону Фонду державного майна. Відповідну заяву поширила пресслужба компанії.

"13 березня 2023 року відбувся електронний аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – єдиного майнового комплексу державного підприємства "Білгород-Дністровський морський торговельний порт", за результатами якого переможцем аукціону визначено ТОВ "Укрдонінвест".

Ціна продажу об’єкта приватизації склала 264 млн 120 гривень, в тому числі ПДВ.

Проте в процесі узгодження умов договору купівлі-продажу у нашого Товариства з регіональним відділенням Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях виникли розбіжності, які ми не змогли врегулювати.

З огляду на вищевказане ТОВ "Укрдонінвест" не вбачає можливості укласти договір купівлі-продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства "Білгород-Дністровський морський торговельний порт" на запропонованих нам умовах.

Окремо хочемо зазначити, що ТОВ "Укрдонінвест", зважаючи на воєнний стан у нашій країні, не буде здійснювати жодних юридичних дій щодо повернення сплаченого нами до бюджету гарантійного внеску у розмірі 18 млн 757 тис. 423,91 грн. Сподіваємося, що вказані грошові кошти будуть спрямовані на підвищення обороноздатності нашої держави.

ТОВ "Укрдонінвест" є одним із найбільших інвесторів України у сфері видобутку корисних копалин. Єдиним бенефіціарним власником є український бізнесмен Віталій Кропачов.

Віталій Кропачов – український бізнесмен з активами у вугільній, машинобудівній, будівельній та транспортній галузях, медіа. Стояв біля витоків вугільної диверсифікації – брав участь у переговорах з американськими чиновниками щодо постачання вугілля в Україну зі США та ПАР, щоб компенсувати втрати після окупації частини Донбасу. У 2017 році придбав шахту "Краснолиманська", яка згодом стала одним із найуспішніших вугільних підприємств України. Зокрема, минулого року ТОВ "Краснолиманське" сплатило до бюджетів усіх рівнів 581,2 млн гривень податків.

Читайте також:
У Польщі пограбували поїзд з боєприпасами для України У Польщі пограбували поїзд з боєприпасами для України
Унаслідок прориву Каховської ГЕС зниклими безвісти вважаються 29 осіб Унаслідок прориву Каховської ГЕС зниклими безвісти вважаються 29 осіб
Білорусь за рік передала Росії понад 130 тонн боєприпасів Білорусь за рік передала Росії понад 130 тонн боєприпасів
Вода на Херсонщині трохи відступила, але прогнозують дощі, – Богданов Вода на Херсонщині трохи відступила, але прогнозують дощі, – Богданов