USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Україні не вистачає вугілля, в першу чергу для "Центренерго", – офіційно

Півтора тижні тому уряд казав, що вугілля вистачає, в той час як зараз стверджує, що є проблеми
Вуглегірська ТЕС
Джерело: відкриті джерела

Державній компанії "Центренерго" не вистачає вугілля. Про це з посиланням на лист заступника міністра енергетики Юрія Власенка заявив перший заступник голови комітету ВР з питань енергетики Олексій Кучеренко в ефірі телеканалу UWN.

"В мене на руках свіжий лист, копія листа першого заступника Міненерго Юрія Власенка стосовно того, що не вистачає вугілля для державної компанії "Центренерго". "Центренерго" – це Трипільська станція під Києвом, від якої залежить –  буде світло в Києві та Київській області, це Зміївська станція та інші… Як народний депутат я не можу перевірити і виміряти обсяг вугілля на тій чи іншій площадці, ми довіряємо офіційній інформації міністерства в першу чергу і уряду, який відповідає за це. Ми так само, як і ви, чули неодноразово, що все чудово, всього вистачає, вугілля вистачає, газу вистачає. Зараз виявляється, що це, м’яко кажучи, не так", – уточнив Кучеренко.

Зазначимо, 6 жовтня у Верховній Раді міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що "впевнений, що "Центренерго" буде готовий до опалювального сезону", в той час як півтора тижні по тому виявилося, що вугілля не вистачає.

Депутат зазначив, що в такій ситуації підривається довіра до уряду. "Нам казали, що вугілля вистачає, півтора тижні пройшло після дня уряду, а виявляється, що не вистачає вугілля на "Центренерго" – ось вам довіра до виконавчої влади" – резюмував Кучеренко.

Читайте також:
Комітет рекомендував Раді заборонити УПЦ МП в Україні Комітет рекомендував Раді заборонити УПЦ МП в Україні
У Червоному морі пошкоджено чотири важливих телекомунікаційних кабелі У Червоному морі пошкоджено чотири важливих телекомунікаційних кабелі
"Сергій Котов" пішов на дно: Серед екіпажу російського корабля є загиблі, поранені й знищений вертоліт Ка-29
Міноборони вперше придбає 20 тис. БпАК через Prozorro Міноборони вперше придбає 20 тис. БпАК через Prozorro