НБУ
42.28
Готівка
43.10

Україна вперше за вісім років здобула медаль на юнацькому чемпіонаті світу з фігурного катання

Юніорський чемпіонат світу триватиме до 5 березня
Фігуристи
Джерело: скріншот

Фігуристи Віолетта Сєрова та Іван Хобта стали бронзовими призерами у парному катанні на юнацькому чемпіонаті світу з фігурного катання. Змагання проводяться в канадському Калгарі, повідомляє Міністерство молоді та спорту.

Після короткої програми українська пара була на четвертому місці, однак за хороше виконання довільної програми наші фігуристи опинились на третій позиції. Судді оцінили їх виступ у 100,92 бала – це найкращий результат пари цього сезону.

Чемпіонами світу стали американці Софія Барам/Даніель Тюменцев – 183,47. Срібну медаль здобула австралійська спортивна пара Анастасія Голубєва/Гектор Гіотопулос Мур – 170,36. Юніорський чемпіонат світу триватиме до 5 березня.

Останній раз українські спортсмени завойовували медаль на юнацькому чемпіонаті світу з фігурного катання у 2015 році. Тоді бронзу отримали Максим Нікітін і Олександра Назарова за спортивні танці на льоду.