USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 6 0 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

В Європі арештували 22 підпільних торговців зброєю. Фото

Зловмисники купували дозволену сигнальну зброю в Туреччині після чого переробляли її на здатну стріляти бойовими набоями вогнепальну
торговці зброєю в Європі_2
Джерело: Поліція Румунії

У межах поліцейської операції Румунії та Болгарії за участі правоохоронців з 31 країни було арештовано 22 людей, підозрюваних у нелегальному збуті вогнепальної зброї. Про це поінформувало Європейське поліцейське агентство (Європол).

Зазначається, що зловмисники купували дозволену сигнальну зброю в Туреччині після чого переробляли її на здатну стріляти бойовими набоями вогнепальну. Її збували через нелегальні канали – як правило, злочинним групам.

"Ця зброя була імпортована до ЄС і легально виставлена на продаж у Болгарії та інших країнах – членах ЄС. Однак після продажу вона часто переправлялася через кордон і перероблялася на летальну зброю в інших країнах ЄС або за його межами", – йдеться в повідомленні.

Національна поліція Румунії разом з іншими країнами-учасницями зібрала дані про підозрюваних торговців зброєю. Водночас збір даних проводився в деяких країнах-членах, де ці види зброї можна легально придбати без попереднього дозволу.

У межах операції, яка припала на 20–24 лютого, правоохоронці здійснили 143 обшуки, вилучили 129 одиниць вогнепальної зброї та майже 1500 одиниць сигнальної зброї, приблизно 25 тисяч бойових і небойових набоїв, а також вибухівку.

Європол проаналізував зібрані дані і підготував пакети розвідувальної інформації для інформування країн про цілі і продажі зброї. Ці пакети стали основою для проведення днів скоординованих дій у лютому цього року.

Читайте також:
"Якщо старійшини дозволять джихад – ми завоюємо країну". Таліби розпочали збройний конфлікт з Іраном
Іран постачає зброю Росії через Каспійське море, Захід не може цьому завадити, – CNN Іран постачає зброю Росії через Каспійське море, Захід не може цьому завадити, – CNN
Оборонні витрати світу через війну в Україні зросли на два трильйони доларів. Як це вплине на світову економіку Оборонні витрати світу через війну в Україні зросли на два трильйони доларів. Як це вплине на світову економіку
Українські компанії отримали мільярди коштів на зброю, але не виконали поставки і вивели кошти з країни, – ЗМІ Українські компанії отримали мільярди коштів на зброю, але не виконали поставки і вивели кошти з країни, – ЗМІ