USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 4 7 0 (+560)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Опалювальний сезон в Україні офіційно завершився

14.04.2023 10:38 209
"Нафтогаз" вже розпочав підготовку до наступного опалювального сезону
Опалювальний сезон, опалення_2
Джерело: відкриті джерела

В Україні офіційно завершився опалювальний сезон-2022/2023. Про це повідомив глава "Нафтогазу" Олексій Чернишов, передає пресслужба компанії.

Чернишов подякував усім газовикам, які, незважаючи на обстріли, ракетний терор і постійну небезпеку, забезпечували видобуток і постачання блакитного палива та відновлювали пошкоджені об'єкти.

Він також зазначив, що "Нафтогаз" уже розпочав підготовку до наступного опалювального сезону-2023/2024.

"Хоч би як ворог не намагався залишити українців без світла і тепла, всі разом ми не дозволили йому це зробити. Упевнений, що отриманий за минулий рік досвід допоможе нам гідно пройти й наступну зиму", – додав глава компанії.

Найважчий опалювальний сезон

Раніше голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов заявив, що опалювальний сезон в Україні завершиться після того, як в країні пройде похолодання.

"Україна успішно завершує найважчий опалювальний сезон. У частині областей погодні умови дозволили це зробити раніше, ніж було заплановано. Зараз очікується похолодання, але після нього опалення почнуть поступово відключати й в інших областях", – зазначив очільник Групи "Нафтогаз України". 

Зазвичай опалювальний сезон в Україні закінчується в середині квітня, але все залежить від погоди і температурного режиму. 

Згідно з прогнозами синоптиків, в Україну найближчим часом прийде стабільне весняне тепло. Уже наступного тижня денна температура підніметься до +18 градусів.

Читайте також:
Очікуємо, що тарифи на електроенергію для населення до кінця року не підвищаться, - Галущенко Очікуємо, що тарифи на електроенергію для населення до кінця року не підвищаться, - Галущенко
Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року
Весна-2023 увійшла до двадцятки найтепліших у Києві Весна-2023 увійшла до двадцятки найтепліших у Києві
Порушення права українця в Польщі: Покрокова інструкція, як подати скаргу Порушення права українця в Польщі: Покрокова інструкція, як подати скаргу