USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 6 0 0 (+400)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

У фінансуванні партії "Слуга народу" виявлено ознаки кримінального правопорушення, – НАЗК

Троє людей внесли великі кошти на рахунки партії, не маючи відповідних доходів
Слуга народу лого
Джерело: відкриті джерела

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки кримінального правопорушення у фінансуванні партії "Слуга народу" і надіслало обґрунтований висновок до Нацполіції України. Про це йдеться у повідомленні пресслужби НАЗК.

Деталі

За даними агентства, три людини внесли кошти на рахунок партії "Слуга народу" на загальну суму 2 млн 896 тис. гривень. Але Національне агентство з питань запобігання корупції встановило, що ці громадяни не мали відповідних доходів для таких внесків.

"Це може свідчити про те, що особи, які здійснили внески, насправді тільки розпоряджалися коштами третіх осіб, які мали намір зберегти анонімність фінансування політичної партії. Відповідно до законодавства не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій анонімними особами чи особами під псевдонімом", – йдеться у повідомленні.

НАЗК надіслало обґрунтований висновок про вчинене кримінальне правопорушення до Національної поліції України для внесення відомостей до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального проступку та проведення досудового розслідування.

Нагадаємо, ми писали, що нардепці Саладусі оголошена підозра щодо недостовірного декларуванні майна на понад мільйон гривень.

Читайте також:
НАЗК внесло виробника Milka і НАЗК внесло виробника Milka і "Ведмедика Барні" до списку спонсорів війни
Індійського виробника підшипників CK Birla Group внесли до списку міжнародних спонсорів війни, – НАЗК Індійського виробника підшипників CK Birla Group внесли до списку міжнародних спонсорів війни, – НАЗК
У фінансуванні забороненої партії У фінансуванні забороненої партії "ОПЗЖ" виявили ознаки кримінального правопорушення, – НАЗК
НАЗК внесло OTP Bank до переліку спонсорів війни НАЗК внесло OTP Bank до переліку спонсорів війни