USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

Twitter спеціально знижує рейтинг твітів про війну в Україні, – дослідження

Також Twitter відстежує активність демократів, республіканців і особисто Ілона Маска
Twitter Blue
Джерело: відкриті джерела

Користувач соцмережі зі США під ніком aakashg0 опублікував великий тред, в якому в деталях проаналізував код алгоритму, що був запропонований власником компанії Ілоном Маском щодо охоплення більшої аудиторії і "тіньового бану". 

У треді йдеться, що алгоритми Twitter знижують рейтинг твітів про війну в Україні. 

Деталі

Автор треду зазначає, що твіти, які стосуються війни з Україною, мають занижений рейтинг. Водночас у вихідному коді алгоритму немає згадки, який саме контент, пов'язаний з нашою країною, призводить до обмеження кількості показів. Не виключено, що це може бути через скарги користувачів.

Однак aakashg0 зазначає, що нестача документації в коді та відсутність коментарів з боку розробників не дозволяють точно визначити причину таких алгоритмічних рішень.

Крім того, у коді алгоритму, що був запропонований Маском, є дуже дивні функції: наприклад, можливість відстеження активності в акаунтах демократів, республіканців і особисто Ілона Маска. А для власника Twitter прописана особлива рекомендаційна система, щоб показувати його твіти якомога більшій кількості людей.

Раніше генеральний директор Twitter Ілон Маск запропонував співробітникам соціальних мереж гранти на акції, сума яких становить майже 20 млрд доларів. Восени 2022 року мільярдер купив соцмережу за 44 млрд доларів.

Читайте також:
Намагався привласнити 4 мільйони гривень на закупівлі запчастин для літаків Су-27: Викрито очільника оборонного заводу Намагався привласнити 4 мільйони гривень на закупівлі запчастин для літаків Су-27: Викрито очільника оборонного заводу
НАЗК запускає першу у світі відкриту базу даних іноземних компонентів у зброї РФ НАЗК запускає першу у світі відкриту базу даних іноземних компонентів у зброї РФ
Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними
Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим Кабмін встановив спеціальний прикордонний режим