USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80
Втрати орків: 5 5 6 6 5 0 (+1030)
USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80

ТОВ "Краснолиманське" Віталія Кропачова у 2022 році поповнило бюджети усіх рівнів на 581 млн гривень податків

Підприємство спеціалізується на видобутку вугілля в шахті "Краснолиманська"
гроші
Джерело: відкриті джерела

ТОВ "Краснолиманське" бізнесмена Віталія Кропачова за підсумками 2022 року сплатило до бюджетів усіх рівнів 581,2 млн гривень податків, повідомили в компанії, інформує УНІАН.

Зокрема, підприємство напряму сплатило 361,7 млн гривень ПДВ, 114,1 млн гривень податку на прибуток, 32,1 млн гривень ренти за користування надрами та 38,7 млн гривень ЄСВ (Єдиний соціальний внесок).

Також компанія як податковий агент сплатила 34,6 млн гривень податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

ТОВ "Краснолиманське" засновано 2003 року і спеціалізується на видобутку вугілля в шахті "Краснолиманська". З 2017 року підприємство належить компанії "Укрдонінвест", власником якої є Віталій Кропачов.

Віталій Кропачов – український бізнесмен з активами у вугільній, машинобудівній, будівельній та транспортній галузях, медіа.

Кропачов сприяв диверсифікації вугільної галузі України – брав участь у переговорах з американськими чиновниками про постачання вугілля в Україну зі США та ПАР, щоб компенсувати втрати після тимчасової окупації частини Донецької та Луганської областей. У 2017 році придбав у Ігоря Гуменюка та партнерів ТОВ "Краснолиманське", яке згодом стало одним із найуспішніших вугільних підприємств України.


Читайте також:
Змінити розмір військового збору та позбавити місцеві бюджети частини доходів. Уряд визначив основні напрямки бюджетної політики на найближчі роки Змінити розмір військового збору та позбавити місцеві бюджети частини доходів. Уряд визначив основні напрямки бюджетної політики на найближчі роки
Не сплатили понад три мільйони гривень: В Україні викрили схему ухилення від податків при працевлаштуванні у всесвітньо відомій службі таксі Не сплатили понад три мільйони гривень: В Україні викрили схему ухилення від податків при працевлаштуванні у всесвітньо відомій службі таксі
Податок на розкіш: Кому і за що доведеться платити цього року Податок на розкіш: Кому і за що доведеться платити цього року
"Пропозиції будуть радикальними": Рада чекає від уряду настанов по підвищенню податків