USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 0 3 5 0 (+410)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30

Тіна Тернер померла у віці 83-х років: Якою ми запам'ятаємо велику американську співачку

Королева рок-н-ролу, яка мирно померла після тривалої хвороби у своєму будинку
Тіна Тернер
Джерело: відкриті джерела

Американська та швейцарська співачка Тіна Тернер померла в середу, 24 травня, у віці 83-х років, повідомляє агентство Reuters.

Співачка померла у своєму будинку у швейцарському Кюснахті неподалік Цюриха після тривалої хвороби.

Тіна Тернер – володарка восьми премій "Греммі". Журнал Rolling Stone називав її однією з найбільших співачок сучасності. Свою кар'єру вона розпочала у 1960-х і з того часу випустила дев'ять альбомів. У 2021 році була введена до Зали слави рок-н-ролу.

Зірка, що народилася в США, була однією з найулюбленіших рок-співачок, відомою своєю харизмою на сцені і цілим рядом хітів, включаючи The Best, Proud Mary, Private Dancer і What's Love Got to Do With It.

Минулого року помер молодший син американської співачки Тіни Тернер.

Вранці 8 грудня 2022 року невідомий зателефонував у службу порятунку і повідомив, що виявив 62-річного Ронні Тернера, що задихався на вулиці. В очікуванні швидкої допомоги очевидці робили чоловікові штучне дихання, але зусилля не приносили результату.

Причина, через яку самопочуття сина Тернер погіршилося, не розголошується. Відомо, що він страждав на різні захворювання і боровся з раком.

2018 року співачка перенесла смерть старшого сина. На той момент 59-річний Крейг наклав на себе руки.

Читайте також:
Байден підписав закон про підвищення стелі держборгу США Байден підписав закон про підвищення стелі держборгу США
Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року Westinghouse може почати будівництво першого малого реактора AP300 в Україні, але не раніше 2028 року
Обидві палати Конгресу США схвалили підвищення ліміту держборгу, – Reuters Обидві палати Конгресу США схвалили підвищення ліміту держборгу, – Reuters
США ще на рік продовжили безмитний режим для української сталі США ще на рік продовжили безмитний режим для української сталі