USD
НБУ
36.38
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.96
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.38
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.96
Готівка
41.00

Світлини українського фотографа Євгена Малолєтки з окупованого Маріуполя перемогли на World Press Photo

Журі конкурсу наголосило, що фото зображують реальність російських атак на Маріуполь без лишнього трагізму
Маріуполь_2
Фоторепортаж Євгена Малолєтки про блокадний Маріуполь
Джерело: The Associated Press

Український фотограф Євген Малолєтка зі своїм фоторепортажем "Облога Маріуполя" переміг у європейській категорії конкурсу World Press Photo. Про це йдеться на сайті фотоконкурсу.

Фотограф разом зі своїм колегою Мстиславом Черновим були єдиними представниками ЗМІ, що два тижні лишалися у блокадному Маріуполі і документували російські звірства для міжнародних видань.

Новини за темою: Буча, Ірпінь, війна: Які фото з України потрапили до річних дайджестів світових ЗМІ

У фоторепортажі є світлини обстрілу пологового будинку, масові поховання цивільних, робота лікарів по реанімації поранених, обстріл багатоповерхівки та інші.

У прев'ю до фоторобіт зазначається, що фоторепортаж "зображує реальність російських атак на Маріуполь, не вдаючись до трагізму та інших візуальних можливостей".

"Ця історія виросте як колекція приголомшливих знакових образів війни, що триває", – йдеться в заяві.

Читайте також:
На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу
Ситуація на фронті та удари РФ по енергетиці: Що очікують українці взимку. Опитування Ситуація на фронті та удари РФ по енергетиці: Що очікують українці взимку. Опитування
Люди, міцніші за сталь. Історія перша:  Люди, міцніші за сталь. Історія перша: "В останні дні перед полоном думок, що ми залишимося живими, не було"
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії