USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 4 7 0 (+560)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Створення військово-політичних малих союзів можливо, але це нічого не дасть Україні, – Чернєв

Це не говорить про те, що якась з країн НАТО буде дійсно підписувати окремий військовий договір з Україною
Чернєв
Джерело: відкриті джерела

Народний депутат, заступник голови парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв в ефірі UWN прокоментував можливість створення військово-політичних малих союзів та чи будуть вони корисні Україні.  

"Я б не називав ці союзи військово-політичними – це більше політичне все ж таки. Тому що коли ми говоримо про військовий союз – це все ж таки якісь взаємні зобов’язання вступати в бойові дії, якщо на одну з цих країн є напад. Усвідомлюючи те, що ці країни є країнами НАТО і вони також під захистом цієї парасольки НАТО і 5-ї статті НАТО, то я дуже сумніваюсь, що ці країни, навіть підписуючи такі договори з Україною, – вони вступлять у бойові дії, тому що це означатиме, що одразу всі країни НАТО вступають до цієї битви", – пояснив Чернєв.

"Це не зробить ні Польща, ні Британія, ні країни Балтії – наші найближчі сусіди і наші дійсно такі братські по-справжньому народи. Тому що це неможливо в тій конфігурації, в якій ми маємо. Говорити про те, що якась з країн НАТО буде дійсно підписувати окремий договір військовий з нами – я дуже сумніваюся в цьому. З іншими країнами можливо, умовно кажучи, з якимось Ізраїлем, який не вступить, чи Австралією, чи якоюсь іншою країною. Теоретично можливо, але що це нам дасть?" – резюмував він. 

Читайте також:
У дронах Shahed знайшли запчастини з країн-партнерів України, – Данілов У дронах Shahed знайшли запчастини з країн-партнерів України, – Данілов
"Кадирівці" заздрять "вагнерівцям", тому можуть наступати на Бахмут, – Ступак
Трагедія біля укриття в Києві: Суд обрав запобіжний захід чотирьом підозрюваним Трагедія біля укриття в Києві: Суд обрав запобіжний захід чотирьом підозрюваним
Україна готова до контрнаступу, - Зеленський Україна готова до контрнаступу, - Зеленський