USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

США заборонили експорт майже 300 товарів до РФ і Білорусі: Що під обмеженнями

Перелік експортних санкцій налічує майже три сотні позицій
Санкції Росія
Джерело: відкриті джерела

Росію та Білорусь продовжують ізолювати від світу. Цього разу США заборонили експорт 276 різних товарів до цих країн, йдеться у звіті The Federal Register.

"У відповідь на триваючу агресію Російської Федерації проти України, якій значною мірою сприяла Білорусь, Міністерство торгівлі розширює та посилює існуючі санкції проти Росії та Білорусі… щодо предметів розкоші", – йдеться у повідомленні Міністерства торгівлі Сполучених Штатів.

Загалом у переліку обмежень призначених на експорт товарів – майже три сотні позицій: печей, духовок, грилів, мікрохвильовок, фенів, кавових машин, кондиціонерів тощо. У списку також і готельно-ресторанне обладнання, звукозаписуюча техніка, деталі для машин і техніки.

Так, у списку заборон – смартфони дорожче 300 доларів, кавомашини та кондиціонери.

Окрім цього, не можна експортувати три види вентиляторів – настінні, підлогові й для дахів. Також під забороною – кондиціонери та холодильники, оптова ціна яких перевищує 750 доларів.

Для того, щоб росіянину або білорусу придбати вищезгадані позиції, йому необхідно отримати спеціальну ліцензію, яка надаватиметься лише в особливих випадках.

Раніше

Сполучені Штати Америки оголосили про новий пакет військової допомоги для України на 2 мільярди доларів. Він міститиме додаткові боєприпаси, безпілотники та інше обладнання.

Також Сполучені Штати оголосили про запровадження нових санкцій проти Росії у річницю військового вторгнення в Україну. Обмеження запроваджені проти понад 200 фізичних та юридичних осіб, включаючи як російських, так і третіх країн у Європі, Азії та на Близькому Сході, які підтримують військові зусилля Росії.

Читайте також:
Сину Байдена висунули звинувачення щодо несплати податків, – ЗМІ Сину Байдена висунули звинувачення щодо несплати податків, – ЗМІ
Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними Україна та США підписали Меморандум про спільне виробництво та обмін технічними даними
США та Британія ввели нові санкції проти Росії за кібершпигутство – це люди, пов'язані із ФСБ США та Британія ввели нові санкції проти Росії за кібершпигутство – це люди, пов'язані із ФСБ
США планують суттєво збільшити виробництво 155-мм боєприпасів – в чому причина США планують суттєво збільшити виробництво 155-мм боєприпасів – в чому причина