USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30
Втрати орків: 2 1 0 3 5 0 (+410)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.23
EUR
НБУ
39.35
Готівка
40.30

США не виявили жодних ознак того, що Україна неналежно розпоряджається наданою військовою допомогою

Якихось кричущих порушень американські чиновники не зафіксували
США
Джерело: відкриті джерела

Сполучені Штати Америки не отримали жодних доказів і не мають жодних ознак того, що українська влада неналежно розпоряджається наданою військовою допомогою. Це підтвердили і у Радбезі США, і в USAID.

Що говорить Радбез Сполучених Штатів Америки

Координатор Ради національної безпеки США Джон Кірбі на пресбрифінгу заявив, що Україна, так само як і Сполучені Штати, поділяє занепокоєння щодо забезпечення належної підзвітності.

Водночас він додав, що "під час бою неможливо ідеально передбачити рух кожної одиниці, яку кожен окремий солдат бере із собою у бій".

"Якщо йдеться про використання військової допомоги, наданої Україні, то ми не бачили жодних доказів якихось кричущих порушень", – зазначив Кірбі.

Що говорить USAID

В Агентстві США з міжнародного розвитку (USAID) також не виявили ознак якихось серйозних порушень, попри зростання кількості повідомлень про можливе нецільове використання Україною допомоги.

В.о. генерального інспектора USAID Ніколь Анджарелла, виступаючи на спеціальному засіданні в Сенаті Сполучених Штатів розповіла, що Офіс генерального інспектора USAID отримав 178 повідомлень про можливі порушення, пов'язані з Україною, однак жодне з них не підтвердилось.

Вона нагадала, що США з самого початку вторгнення Росії в Україну створили кількарівневу систему контролю за допомогою, яку виділяють нашій країні.

"На сьогодні ми не маємо жодних серйозних кримінальних знахідок, пов'язаних з наданням допомоги Україні з боку США", – наголосила війна.

Раніше представниця Держдепартаменту Сполучених Штатів Америки Андреа Калан в ексклюзивному інтерв’ю UWN також підтвердила, що американський уряд задоволений звітами про використання західної зброї в Україні.

Всього ж США з початку війни РФ проти України виділили понад 30 млрд доларів на допомогу в галузі безпеки.

Читайте також:
У Новий Таволжанці ліквідований російський полковник Стесєв. Губернатор підтвердив втрату Росією контролю над селищем У Новий Таволжанці ліквідований російський полковник Стесєв. Губернатор підтвердив втрату Росією контролю над селищем
ЗСУ під Бахмутом просунулися на відстань понад півтора кілометра, – Маляр ЗСУ під Бахмутом просунулися на відстань понад півтора кілометра, – Маляр
Росія Росія "викуповує" частини зброї, які експортувала до М'янми та Індії, – ЗМІ
Трагедія біля укриття в Києві: У прокуратурі пояснили, чому просили відправити охоронця під варту Трагедія біля укриття в Києві: У прокуратурі пояснили, чому просили відправити охоронця під варту