USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 9 4 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

Штучний інтелект може допомогти лікарям діагностувати рак легень на ранніх стадіях

Для дослідження використали дані комп'ютерної томографії майже 500 пацієнтів
Рак легень
Джерело: відкриті джерела

Штучний інтелект допоможе лікарям діагностувати рак легень на ранніх стадіях. Про це свідчать дані досліджень лікарні Royal Marsden NHS Foundation Trust у співпраці з Інститутом дослідження раку у Лондоні.

Для розробки алгоритму штучного інтелекту, який міг би точно ідентифікувати ракові новоутворення, використовували дані комп'ютерної томографії майже 500 пацієнтів.

Модель ШІ показала точність діагностування злоякісних пухлин на рівні 0,87 де 1 вважається ідеальним показником, а 0,5 вказує на помилки.

Новини за темою: У G7 погодили кроки щодо регулювання технологій зі штучним інтелектом

Також завдяки штучному інтелекту лікарі змогли визначити пацієнтів з високим ризиком раку. З 22 випадків, коли система рекомендувала раннє втручання, у 18 випадках підтвердився злоякісний характер утворень.

Щоб проаналізувати дані комп'ютерної томографії, дослідники використовували техніку, яка називається радіомікою. З її допомогою можна отримати інформацію про хворобу пацієнта з медичних зображень, які погано видно людському оку.

Новини за темою: У "Дії" може з'явитися штучний інтелект "Надія". Розповідаємо, для чого це знадобиться

Тим часом технології, такі як штучний інтелект, цифровізація та інші економічні розробки, скорочують потребу в офісних працівниках. Близько 75% опитаних компаній заявили, що планують запровадити технології ШІ протягом наступних п'яти років.

Читайте також:
Meta почне тестування інструмента генеративної реклами зі штучним інтелектом Meta почне тестування інструмента генеративної реклами зі штучним інтелектом
"Укрзалізниця" почала аналізувати звернення пасажирів за допомогою ChatGPT
Як будуть контролювати використання штучного інтелекту: В Європарламенті підготували набір правил Як будуть контролювати використання штучного інтелекту: В Європарламенті підготували набір правил
У Китаї заарештували чоловіка, який створював фейкові новини в ChatGPT У Китаї заарештували чоловіка, який створював фейкові новини в ChatGPT