НБУ
42.28
Готівка
43.10

"Шахтар" у серії пенальті перемагає "Ренн" та проходить до 1/8 фіналу Ліги Європи

Фантастичний матч вийшов
Шахтар Ренн
Джерело: відкриті джерела

Донецький "Шахтар" у матчі-відповіді 1/16 фіналу проходить французький "Ренн". Основний час поєдинку завершився з рахунком 2:1 на користь "Ренна". Враховуючи, що перший поєдинок завершився перемогою "Шахтаря" з рахунком 1:0, далі був додатковий час, який не визначив переможця. А потім серія пенальті.

Серія пенальті завершилася з рахунком 5:4 на користь "Шахтаря". У "гірників" одинадцятиметрові реалізували Назарина, Судаков, Бондаренко, Конопля та Келсі.

"Ренн": Манданда, Спенс, Трюффер (Мелінг, 97), Омарі, Маєр (Угочукву, 71), Сантамарія (Д.Дуе, 97), Белосіан, Гуїрі, Калімуендо (Те, 84), Токо Екамбі (Салах, 97), Доку.

Тренер: Бруно Женезио.

"Шахтар": Трубін, Бондар, Конопля, Матвієнко, Михайліченко, Степаненко (Назарина, 100), Бондаренко, Зубков (Келсі, 112), Судаков, Топалов (Джурасек, 80), Траоре (Сікан, 79).

Тренер: Ігор Йовічевіч.

Попередження: Спенс, 54 – Бондар, 62, Траоре, 68, Михайліченко, 82, Конопля, 90+3, Матвієнко, 120+1.