USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

СБУ та БЕБ викрили масштабне виробництво контрафактних цигарок

Зловмисники щодоби виробляли до 1 млн цигарок
Цигарки контрафакт_2
Джерело: СБУ

У Миколаївській та Закарпатській областях злочинці налагодили промислове виробництво контрафактних цигарок. За даними Служби безпеки України та Бюро економічної безпеки, трьома підпільними цехами щодоби нелегально вироблялось до 1 млн цигарок.

Загальна вартість вилученого товару становить понад 70 млн грн.

В цехах, що були обладнані на базі покинутих складських приміщень у віддаленій сільській місцевості, зловмисники запустили три виробничі лінії. Там же встановили поліграфічне обладнання для нанесення фальшивих "торгових знаків".

За даними слідства, сировину для виробництва цигарок закуповували у місцевих фермерів і для конспірації завозили її у мішках з-під комбікорму для тварин.

Готову продукцію збували до різних регіонів України, а також планували контрабандою переправляти до Євросоюзу за підробленими товарно-транспортними накладними.

Кримінальне провадження відкрито за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 204 та ч. 3 ст. 28 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів, вчинене групою осіб за попередньою змовою); ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

Нагадаємо, детективи Бюро економічної безпеки України викрили схему ухилення від сплати понад 244 млн гривень митних платежів при транзиті нафтопродуктів трубопровідним транспортом у 2020–2022 роках.

 

Читайте також:
За десять місяців поточного року в Україні зафіксували 250 тисяч жертв домашнього насильства За десять місяців поточного року в Україні зафіксували 250 тисяч жертв домашнього насильства
Використовував оптичні приціли для розвідування позицій ЗСУ у Краматорську: Російського інформатора затримали Використовував оптичні приціли для розвідування позицій ЗСУ у Краматорську: Російського інформатора затримали
Цьогоріч Україна отримала від Південної Кореї більше снарядів, ніж від усієї Європи, – ЗМІ Цьогоріч Україна отримала від Південної Кореї більше снарядів, ніж від усієї Європи, – ЗМІ
СБУ ліквідувала три нові схеми для ухилянтів: Серед затриманих – керівник районного військкомату СБУ ліквідувала три нові схеми для ухилянтів: Серед затриманих – керівник районного військкомату